SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula.cw- moja mała przemiana

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Regeneracja tez bArdzo potrzebna:).

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94460 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
dokładnie , wrócisz z większa motywacją
co zawsze wychodzi na plus
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Była regeneracja dość długa, luz miskowy (w granicach rozsądku) ale już działam. Sylwetka prosi o redu, ale z innych względów teraz nie czas na nią. Więc dalej ciągnę rekompozycję i oby szła w dobrym kierunku.

Mam porównanie z początkiem konkursu w lutym, gdzie w sumie byłam w miarę zadowolona z formy. Więc jak mi się udało to utrzymać nie licząc miski, to się cieszę.

W kolejnym planie trzeba będzie docisnąć bareczki, co by urosły trochę bo mi ich wizualnie brakuje.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94460 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
ustaw trening z prio na barki
kawał nogi jest
na wiosne po redu będzie elegancko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Teraz priorytet jest inny, więc muszę przeżyć z takimi :P
Może się okazać, że na wiosnę będzie naturalna masa w okolicy brzucha :D Więc teraz celem jest zrobienie dobrego stelaża i utrzymanie BF w ryzach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Wszystko powoli się zbuduje :). Dobre podejście do barków i też zaczną się poprawiać, ja od siebie mogę powiedzieć tylko żebys skupiła się na bocznym aktonie i ćwiczeniach które aktywują całe barki, pressy, wyciskania ,przyciągania do klatki . Sprawdza się

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ale do tego priorytetu barki się przydadzą. ale jest ok, widać jak się zmieniasz, na żywo o wieeeele wyraźniej
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Genius dzięki :) Kebula ja myślałam że to tylko ja na żywo widzę ze jest fajniej i ze to głowa płata figle. Dzięki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94460 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
jak forma u ładniejszej części forum??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
lodzianin1 u mnie teraz naturalna masa. Nie ma się czym chwalić, więc tu nie wrzucam. Jakby kogoś interesowało nietypowe porównanie to zapraszam do mojego dziennika s. 158. Mam nadzieję że za jakieś pół roku będę mogła zacząć wracać do formy i chwalić się progresem :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kebula- checkouty formy:-)

Następny temat

4 miesiące redukcji

WHEY premium