SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paul Wade - Skazany na trening

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64
Siema. Jestem w trakcie czytania książki Paula Wade'a "Skazany na trening" i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z obecnych na forum trenuje bądź trenował według planu przedstawionego w książce. Szukałem już informacji na forum na temat efektów treningu z książki i nie znalazłem żadnych sensownych informacji. Nie interesują mnie komentarze typu "słyszałem, że "Skazany" to g**** lepiej spróbuj Lafaya".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
Szulco
Skazany jest dobry dla początkujących. Są podstawy i łatwiejsze wersje ćwiczeń na początek. Jednak po kilku miesiącach warto zmienić plan treningowy.

Nie mówię, że one nie będą działać, bo na początkującego wszystko zadziała, ale można wyciągnąć z treningu więcej.


Nie bardzo rozumiem kolego, co to znaczy Twoim zdaniem - trening dla początkujących. Jak będę robił pompki na jednej ręce w staniu na rękach, to co może być bardziej zaawansowane?

Rozumiem, że może mi od tego treningu nie urosną mięśnie jak u Pudziana, ale chyba jak ktoś zaczyna skazanego to nie jest jego głównym celem wygląd Pudziana, tylko super sprawność. A dla mnie podciąganie się na jednej ręce, to jest szczyt marzeń i raczej nie spodziewam się tego osiągnąć w rok.

Ja zacząłem skazanego z początkiem tego roku. Mam nadzieję, że w styczniu kolejnego roku będę za piątym krokiem każdego ćwiczenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5615
Ja ćwiczę według tej książki i muszę ci powiedzieć, że książka moim zdaniem jest dobra.Dzięki niej doszedłem do przysiadów na jednej nodze i zwiększyłem swoją siłę w podciąganiu.Polecam też drugą część w której są plany jak dojść do flagi,l-sit, itp, oraz jak wzmocnić łydki,kark i przedramiona. ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64
Czyli plan Wade'a działa. A masz może gdzieś zapisane swoje wymiary i wagę przed rozpoczęciem treningów i obecnie? Ćwiczysz tylko kalistenicznie wg "Skazanego" czy łączysz go z innym typem treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5615
Niestety nie mam zapisanych wymiarów przed zaczęciem "skazanego" ale za to pamiętam ze ważyłem 66kg a teraz ważę 70kg. :D Trenuje tylko skazanym z niczym go nie łącze. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64
+ 4 kg od rozpoczęcia treningu, dobry wynik :) Jak długo już trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5615
Dzięki,trenuję początku lutego. :) I jak na razie póki nie osiągnę zadowalających mnie rezultatów, to nie mam zamiaru zmieniać "skazanego" na coś innego. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14
@Mnich963 Zacząłeś trening od pierwszego kroku czy pominąłeś kilka ? Przez ostatni miesiąc robiłem już podstawowe ćwiczenia czyli pompki , podciągnięcia , przysiady itd . Liczę na szybką odpowiedź , ponieważ także chcę zacząć na poważnie trenować kalistenike . :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Na poważnie to zacznij innym planem treningowym, a nie tym ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14
Mógłbyś doradzić jak powinien wyglądać dobry plan treningowy kalisteniczny ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ogólnorozwojówka to przysiady, podciąganie, dipy i wznosy nóg. Pierw zacznij od tego, trudność ćwiczenia sobie dobierz sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14
W treningu z książki właśnie mam wszystkie te ćwiczenia i dodatkowo jeszcze pompki w staniu na rękach oraz ćwiczenia na prostowniki grzbietu , ale dzięki za pomoc ;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening w domu z hantlami pomoc w ułozeniu planu

Następny temat

SZYBKA POMOC

WHEY premium