SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Patrycia / Co dalej?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7503

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160






Moje wymiary :
Wiek : 30 lata
Waga : 75 kg
Wzrost : 171 cm
Obwód w biuście : 105 cm
Obwód pod biustem : 91 cm
Obwód na wysokości pępka : 88 cm
Obwód bioder : 105 cm
Obwód uda: 62 cm
Obwód łydki: 41 cm
1.W którym miejscu najszybciej tyjesz : na brzuchu ,udach i rękach.
2.W którym miejscu najszybciej chudniesz : w biuście
3.Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często )
Od półtora roku 4 razy w tygodniu chodzę regularnie na siłownie i raz w tygodniu na basen .
4.Co lubisz jeść na śniadanie:
Przeważnie gotuje sobie płatki owsiane na wodzie. A w niedziele normalne śniadanko. A na drugie śniadanie razowe pieczywo z serkiem grani lub owoc.
5.Co lubisz jeść na obiad :
Przeważnie jem piersi z kurczaka z grilla lub z patelni z małą ilością oliwy, warzywa z wody lub świrze, razowe nudle, czasem ziemniaki, ryż biały albo ciemny.
6.Co jako przekąskę :
Owoc albo sałata z pomidorami albo innymi warzywami .
7.Co jako deser :
Nie jadam
8.Ograniczenia żywieniowe :
Nie mogę jeść owocowych jogurtów i pic dużo mleka. Alergia
9.Stan zdrowia :
Jestem zdrowa
10.Preferowane formy aktywności fizycznej:
Siłownia i basen
11.Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Coffeina dwie tabletki przed treningiem ,a od zeszłego tygodni
zażywa Therm Line II,na kolacje odżywka białkowa.
12.Stosowane wcześniej diety :
Próbowałam wiele diet ,owszem skutkowały ale na krótki czas potem pojawiała się efekt jojo.
Staram się jeść 5 do 6 małych posiłków dziennie .

Moja historia ze sportem zaczęła się jak miałam 7 lat .Rodzice zapisali mnie do szkoły sportowej z profilem pływanie .
Tak naprawdę od razu mi się tam spodobało. Nie trzeba było długo czekać na rezultaty bo w trzeciej klasie już uczestniczyłam w zawodach i wygrywałam .I tak to moje pływanie zakończyło się w wieku 18 lat w wyniku wielu pucharów i medali .
Zrezygnowałam z pływania jak mój trener zaczął dawać nam witaminki po których nie miałam okresu i byłam bardzo nerwowa .Moi rodzice bardzo się moim zdrowiem denerwowali wiec poszłam na badania i się okazało ze mój trener dawałam sterydy .
Potem przez kolejne dwa lata nic nie robiłam z własnym ciałem .Zaraziłam się od mojego chłopaka siłownią i zaczęłam na nią chodzić -podobało mi się .Tak chodziłam ok. dwa lata . Później zrezygnowałam bo dostałam dobra prace i już nie miałam czasu.
Potem przeprowadziłam się do innego kraju no i zaczęło się masowanie inne jedzenie, stres itp. I przytyłam aż do 93 kg. ( tragedia ) .Nie widziałam tej wago dopóki nie pojechałam na sylwestra do znajomych .Sylwester był nie ziemski ale zdjęcia które oglądałam już po sylwestrze były tragiczne .Przy swoich starych znajomych wyglądam ja wielka krowa .
To mną tak wstrząsnęło że od tamtej pory zaczęłam się odchudzać.
Od dwóch lat jestem aktywna sportowo. I podoba mi się to
Odkąd pamiętam to zawsze byłam przy kości. W tej chwili warze 75 kg i bardzo bym chciała jeszcze schudnąć kolejne 10 kg.
Mój dzisiejsza trening trwa ok.90 min. zaczynam od treningu siłowego ok. 30 min. , następnie aeroby ok. 1 godz …
Zapisałam się na to forum żebyście mi pomogli zrobić porządna sylwetkę .
To są moje zdjęcia które zrobiłam kilka dni temu, proszę o szczera wypowiedz.





Zmieniony przez - Patrycia w dniu 2011-01-04 18:46:50

Zmieniony przez - Patrycia w dniu 2011-01-04 18:47:11

Zmieniony przez - Patrycia w dniu 2011-01-04 18:47:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
cześć

kurcze, jak tyle lat pływałaś, to przy odchudzeniu sie z rąk, będzie Ci widać piękne, umięśnione barki

wiesz co, to ja standardowo poprosze o Twoją rozpiske diety (od tego zaczynamy, bez diety ani rusz) i o plan treningowy na siłowni

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Witamy na forum
Spalacz teraz odstaw, jest zbędny.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
Wczorajsze posiłki :
1.Śniadanie:50g.płatków owsianych na wodzie + 20 ml.mleka
2.Obiad: To jest posiłek po treningu :
100g.razowych nudle,150g.piesi z kurczaka,1pomidor,2 łyżeczki hoi sos.
3.Obiad:50g piersi z kurczaka,1 pomidor,sałata
4.Podwieczorek: banan albo inny owoc
5.150g.serek grani z 25g.orzechów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
Przeważnie mam takie same posiłki tylko zmieniają mi się warzywa i na noc pije 50 g białka.I czasem zmieniam nudle na białe z jajkiem .A jak nie mogę już patrzeć na płatki owsiane to jem 3 kromki razowego chleba z wędliną i warzywami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ile Ci z tego kalorii wychodzi? Wydaje mi się, że bardzo mało. Dziewczyny startują tutaj przeważnie z 1800kcal 150B/150WW/T reszta.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
Zużycie kaloryczne na jeden dzień:
1145 kcal
95 g białka
27 g tłuszczy
128 g węglowodanów

Zmieniony przez - Patrycia w dniu 2011-01-05 11:14:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
1145 kcal

zacytuję Martuccę: MATKO BOSKA JAKIEGOBĄDŹ KOŚCIOŁA!!!

przeczytałaś regulamin działu? głodówek NIE WSPIERAMY!!!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Witamy witamy pomóc raczej nie pomogę, bo nie mam potrzebnej wiedzy ale trzymam kciuki za postępy ( już i tak bardzo dużo spadłaś z wagi). Dziewczyny zrobią tu z Ciebie laseczkę, bo potencjał jest wg mnie fajny

Jedyne co rzuciło mi się w oczy to, że po 1 mało kcal i po 2 mało białka i zdrowych tłuszczy, a tłuszcze ( czego 3/4 ludzi nie wie, wliczając w to mnie sprzed 2 miesięcy) są nam kobietkom bardzo potrzebne)

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-01-05 15:05:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
Lady M –Chciała bym zacząć od tego że nie stosuje głodówek. Kilka miesięcy temu miałam dietę 1800 calori ,i ona mi nic nie dała cały czas stałam w miejscu. Po miesiącu czasu moja waga zaczęła rosnąc ,bardzo mi się to nie spodobało wiedz obcięłam kalorie - najpierw o 100 a potem o kolejne . Dopiero teraz wiedze efekty.
Tak naprawdę to przez cały dzień jestem najedzona.
Moim celem nie jest głodowanie tylko osiągnięcie sylwetki plażowej. Nie zawsze mam w diecie 1100calori przeważnie staram się jeść ok. 1300.

Rallygunia - zapisałam się na to forum żebyście mi pomogli w ustaleniu porządnej diety jeżeli chodzi o tłuszcze to czekam na propozycje .dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Patrząc na to jak jesz teraz, nie wydaje mi się, żeby Twoje wcześniejsze 1800kcal było odpowiednio zbilansowane I chcesz się tak kręcić w kółko - chudnąć na bardzo niskich kaloriach i tyć za każdym razem jak je podniesiesz?

Przeczytaj linki podane w regulaminie, art Obliques "odchudzanie łopatologicznie.." i resztę podwieszonych linków o zasadach odżywiania.

zapisałam się na to forum żebyście mi pomogli w ustaleniu porządnej diety
To kończysz z marnymi kaloriami, czy nie?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kicia 1985 - Jak osiągnąć szczupłą sylwetkę przy niedoczynności tarczycy?

Następny temat

HORROR! - Metabolizm równy 0 - POMOCY!

WHEY premium