SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Patenty na siłowni, czyli zrób to sam.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 405
Witam!
Przeczytalem wlasnie post o paskach na nadgarstki wlasnej roboty i wpadlem na pomysl. Jezeli macie jakies wlasne patenty na ćwiczenia, lub na sprzet. Piszcie o nich!

Jeżeli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2229
Ja mam paski na nadgarstki zrobione z pasków od plecaka. Ćwicze na nich już ponad rok i nadal mi służą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 405
Szrugsy (m.czworoboczny)

Ja opatentowałem swój sposób na szrugsy. Hantle nie były dla mnie wygodne. A sztanga ocierała sie o mnie zarówno ćwicząc z przodu jak i z tyłu. Do rzeczy. Potrzebne są dwie sztangi. Na jednym końcu każdej zakładam cieżar a pozostałe końce są wolne. Przydaje się tu partner, ale i bez niego można sobie poradzić. Wolne końce zakada partner na stojaki ławeczki, a ty chwytasz za końce tuż przy talerzach. Gdy ćwiczysz sam, złap sztangi za talerzami (od wewnątrz sztangi). Sztanga wtedy idzie równo do góry, czesem jest niewygodnie, trzeba sobie pomóc kolanem, ale da sie zrobić.

Jeżeli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam skladane lóżko i z niego robie sobie modlitewnik :) i laweczke do ćwiczeń. spoko sie ćwiczy. a tak na serio to jak ktos ma troche wyobrazni to może wykożystac w domu do cwiczen kazdy( no prawie) sprzęt( meble itp.)

POZDRAWIAM WSZYSTKICH TWÓRCZYCH!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 405
m. brzucha

Nie wiem jak to urzadzonko sie nazywa. Reklamuja je na Mango. Cwiczenie na "nim" polega na tym, ze jezdzimy "nim" po ziemi klęcząc, w przod i tyl wykonujac ruch za pomoca miesni brzucha. Patent jest prosty. Bierzemy gryfik hantli, zakladami ciezarki 1 kg (małe i cienkie wiadomo) po obu stronach, zakrecamy zaciski, ale tak zeby zostal luz (talerzyki maja sie krecic). Chwytamy za konce hantli, no i mamy patent z Mango. Dlatego 1kg zeby zostalo wiecej miejsca na rece. Cwicze tak i jest OK.

Jeżeli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zobacz sobie na "trening domatora" w atlasie tam jest sporo patentów.
PS. a co do tej reklamy z mango to jak ja widze to zawsze leje z niej- szczególnie z tekstów (Pudzian i Dymek sie chyba nie obrażą)

POZDRAWIAM WSZYSTKICH TWÓRCZYCH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 583 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6749
I jeszcze ich wydymali na kase za tą reklame :( Mango suxxx

"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 405
Nie wiedzialem, ze takie cos jest (dopiero zaczynam na forum). Fajna sprawa. Dzieki. A co do reklamy z Mango to daja tam niezle. Tez ogladam, zeby popraawic sobie humor

Jeżeli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 405
Piszcie. Na pewno macie jakies inne, ktorych w atlasie nie ma.

Jeżeli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAJLEPSZA KLATKA WSZECHCZASÓW!!!

Następny temat

Schumacher po raz siódmy!!!

WHEY premium