SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pasztet z ciecierzycy by grrubas

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Pasztet z ciecierzycy
Myślę że fajna alternatywa dla mięsa. Kawał pasztetu polany oliwą i posiłek gotowy. Można zrobić z orzechami i będzie pełnowartościowo, można dodać pieczarki duszone wcześniej z cebulą.

Ciecierzycę namoczyć (około 12h) ugotować (około 1h) zmielić z warzywami, doprawić wbić jaja, wymieszać. Wrzucić do naczynia w którym będzie pieczone i piec jakieś 40 min w 180 stopniach. Jak bez termoobiegu to nawet trochę dłużej.


- 500g ciecierzycy
- 3 jaja
- warzywa, najlepiej zmielone lub drobno pokrojone (ja dałem dużego selera, cebulę i marchew) ale można dać każde warzywo.
- przyprawy: pieprz, sól, gałka muszkatołowa, majeranek, cząber, papryka słodka, koncentrat pomidorowy i kto co tam lubi

w przeliczeniu na 100g ciecierzycy czyli 1/5 pasztetu:
B: 25g
W: 50g
T: 8g




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ciekawa opcja sog

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
ej po ile m0żna dostać cicierzycę???nigdy nie kupowałęm, a przepis wydaje się bardzo spoko ;) sog

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
ładnie wygląda, trzeba wypróbować, SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
maczko
Ja pół kilo ciecierzycy kupuję w Tesco za 3.60 ale jest to dość tanio, w sklepach ze zdreową żywnością jest po jakieś 5-6pln, podobnie w Piotrze i Pawle, też na regale z tzw. zdrową żywnością
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten wyżej chyba se jaja dzieciak robi



co do pasztetu dobry jest fajnie sie smaruje na chlebie czy tak srednio?

Zmieniony przez - 19Malina20 w dniu 2009-10-19 18:46:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Robilem podobny, tylko zamiast ciecierzycy dalem soje tez zayebisty wyszedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Malina średnio się smaruje bo kruszy się ale w bułkę jest ok, ja go raczej widelcem z talerza/pojemnika jem. O co się Pan Majdan cisnął że mu posty pousuwali?

Można ze soji, robiłem kiedyś nawet z soczewicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to jest ta ciecierzyca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Indyk w chilli

Następny temat

Bułgarska Musaka by grrubas

WHEY premium