SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pasibrzuchy poszukiwane

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205


Siema

Tak co by tradycji stało sie zadość - czasu wolnego brak,to jednak szkoda zrezygnowac ze wspolnego testu - szukam chetnych na akcje PASIBRZUCHY!

Cel - oczywiscie redukcja,mniejsza,wieksza,nie wazne - czy nawet rekomp -> ale na pewno nie masa!
Tak wiec zrzucenie fatu lub rekompozycja ciala.

Czas trwania - jakoś maj-czerwiec -> max 2 miechy!

Ilość miejsc -> max 10.

Co roku organizujemy (organizuje) wspolny test kilku osob,z reguly 10 osob zaczyna - a ile konczy to bywa roznie - tak wiec i w tym roku dobrze by bylo cos podobnego zorganizowac.

Jak wspomnialem czasu praktycznie nie mam wolnego aby tak to 'pilnowac' jak wczesniej,ale z drugiej strony szkoda przerwac cos co sie sprawdzalo.
Mam nadzieje ze jest to szansa dla niektorych osob aby zrobic cos wspolnie,czy zrobic cos online,czy w koncu wiadomo ze w kupie roźniej


Jesli ktos chetny to wpisywac sie.

Tytle ze sa male reguły jz na starcie:
minimum pol roku stazu na forum!
LPA tez wazne - wiadomo ze jesli ktos zarejestrowal sie nawet 5lat temu moze miec i 5 przeczytanych artów,ale zycie pokaze kto i czy ktos wogole bedzie chetny.

Mile widziani recydywiści!
Oni maja pierwszeństwo - jak zawsze z resztą.
Byly już 3 edycje wiec troche osob sie przewineło.

Kolejna reguła:
zero ph/zero saa!

Nikomu nie zabraniam brac - ale to ma byc rywalizacja fair - wiec jesli to taki dział jaki jest - SUPLEMENTY! - wiec zero lepszego sprzetu.

Po 3-cie:
suplementy,minimum 1 spalacz/termogenik/czy nawet gupia 03 (ktora tez spala fat) konieczne!

Choc de facto 1 czy 2 osoby mogą pojechac - jako punkt odniesienia (!) - i bez supli - ale to tylko jesli juz bedzie wyjatek,nie regula że każdy może (taki dział).

Temat tymczasowy - taki na rozpoznanie.

Wesołych
Pozdro



Zmieniony przez - solaros w dniu 2012-04-08 15:21:19

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
pisałbym sie na dzień dzisiejszy bo prawie redu od maja mam zamiar zaczac.

Tylko kurde boje sie ze na przełomie maja czerwca moze byc różnie bo kończe szkołe trzeba roboty szukac wiec można powiedziec ze "nowe zycie" sie zacznie.

Ale myśle ze treningi i dieta bedzie normalnie bo forme jako taką bym chciał zrobic.

Tylko że JAKBY czasem coś nie poszło po mysli mogłbym byc zmuszony zrezygnowac.

Ale jesli niewidzisz nic przeciwko, na dzien dzisiejszy jestem chetny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7977
To w sumie ja też bym się pisał... Może przynajmniej w tym roku mi sie uda wsytartować:)

Pomogłem-daj SOG'a Odbijam Sog'i/////////////////////
Szukam drugiej połówki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
kurde ja w maju akurat bede kończył redukcje i nie wiem co dalej, pewnie wkońcu masa bedzi

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Ja mogę się pisać po świętach trochę będzie do spalenia .. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1901
Ja moge sie pisac też, tyle ze nie mam stażu na forum 6miech ale już niedużo brakuje zgubiłem już ok 20kg i jeszcze chce 15-20 pocisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Marian - nie musisz skonczyc wtedy kiedy jest koniec!
nigdy tak nie bylo

chcesz - mozesz wtedy kiedy Ci pasuje ale jeden wymog > foty + wymiary musza byc!

i dajemy razem ze wszystkimi pomimo ze Ty (dajmy na to ze) konczysz te 2-4tygodnie wczesniej

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dla przypomnienia:
vol 1
https://www.sfd.pl/WIELKI_TEST_/_RYWALIZACJA_10_osób___Pasibrzuchy___podsumownie_str.126!-t561985.html

vol 2
https://www.sfd.pl/RYWALIZACJA__Pasibrzuchy_vol.2__ZAGŁOSUJ_str.104!!-t600235.html

vol 3
https://www.sfd.pl/TEST:_PaSiBRZuCHy_vol.3__zaglosuj_str.144!-t718896.html

w sumie jakies ~450stron
i ~200,ooo wejsc


szkoda przerwac tradycje - w koncu drugiego czegos takiego nie ma na polskich forach tego typu.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2012-04-08 20:41:23

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 467 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5132
Jeżeli nie masz nic przeciwko Solaros to jestem chętny. Myślałem o starcie z redukcją od maja na Jem\Nie jem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
taka prosba do zglaszajacych sie - jesli nie za bardzo wiecie z czym to sie je - prosze przegladnijcie kilka stron z ostatniego linku
wiele sie nie zmieni

tj. wszystkie wejsciowki,wszystkie wypiski (minimum 3 na tydzien!) i wszystkie podsumowania pisane pod jeden wzor

Dalej minimum 3 wpisow na tydzien bedzie obowiazywac

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Śledzę forum od dłuższego czasu (ok. luty-marzec 2011)... o wiele dłużej niż jest to wyświetlane na koncie.
Mogę wspólnie z wami robić redukcję i traktować to jako dodatkową motywację. Nie muszę być brany pod uwagę w konkursie jeśli chodzi o nagrody... wystartować tak dla sprawdzenia siebie, silnej woli i własnej satysfakcji :)

Tak więc już od grudnia-stycznia przymierzam się do redukcji, która nie będzie zawierać paru kg suplementów jak u niektórych :)



Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-04-08 21:31:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty SFD

Następny temat

Czy prawidłowo dobrałem suplementy?

WHEY premium