SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pas sauna

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
czy warto po cardio założyć pas saunę ? wiecie taki co grzeje nam brzuch.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
jeśli chciałbyś przez jego użycie zgubić tłuszcz z brzucha to nie warto- nie do tego on służy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
J/w nie licz na jakieś cuda, takie cuda tylko w mango tv działają

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
nie chodzi mi o spalanie tłuszczu, boli mnie kręgosłup dolna część i takie grzanie może by pomogło. tym bardziej teraz na zmiany pogody (wczoraj wygrałem 4 tyg L4)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie na wszytskie kontuzje zaleca sie grzanie, można stosować ciepłe jak o chłodne okłady.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
jeśli kontuzja kręgosłupa wymaga "leczenia ciepłem",to pas moze być przydatny. Aczkolwiek to powinien stwierdzć lekarz

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
gorące prądy mam za rok (bo w tym roku w 4 stycznia już były zawalone terminy na cały rok) chyba, że znowu się spóźnię.
dziwna akcja bo zawsze mnie łamało w lewą stronę a teraz ciągnie mnie w prawo.. w sensie stałem w pracy spokojnie oparty o paletę i dostałem skurczu w prawy prostownik i mnie wygięło (rwa kulszowa czy coś..) nie wiem czemu..
6h na sztywnych plecach robiłem,, bo mało ludzi i tylko Ty możesz przenosić ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
czyli już jakieś lekarz Cię ogladał,tak? A co poza tymi "gorącymi prądami"?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kalisteniczny

Następny temat

Potrzebne wymiary sprzetu domowego.

WHEY premium