SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare pytan rower stacjonarny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 410
Tak jak wspominalem w wczesniejszym poscie interesowal mnie zakup roweru stacjonarnego. Wczoraj kupilem taki rower i mam pare pytań. Pytania sa rózne wiec wkleje je do kilu działów. Więc tak:
1. Jazdze narazie 50 minut na najnizszym obciażenie (chce jedynie spalić tłuszcz) nie czuje jednak przy tym zmeczenia czy ma jakikolwiek sens taka jazda czy mam zwiekrzyc obciazenie?
2. Jak to jest z kawa mam ja pic przed jazda na rowerze czy po?
3. Czy moge pic wode w trakcie pedałowania czy dopiero po?
4. Pije dodatkowo czerwona badz zielona herbate. Pytanie czy jest istotne kiedy po treningu przed popołudniu?
5. Mam dylemat czy kupic l-karnityne czy moze poczekac troche i oswoic organizm.
6. Zastanawiam sie czy cwiczyc dodatkowo 50 minut wieczorem. Wiem ze sport to zdrowie ale niechce przesadzac z drugoej strony jesli bede wiecej cwiczyl szybciej schudne.
7. Jesli bede cwiczyl wieczorem 22:00 mam jesc wczesniej jakis posilek czy wystarczy troche bialka po treningu (najlepiej nie jadł bym ani po ani przed?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Odpowiem Ci tylko na część pytań. Jeżeli nie czujesz zmęczenia to zwiększ obciążenie na rowerku, odnośnie posiłku wieczornego to powinieneś jeść wcześniej tak około 18.00.Picie wody podczas treningu napewno nie zaszkodzi. A co do tego białka to jak zrzucasz mase to nie stosowałbym go( rozumiem że masz namyśli białko w sensie odżywki. Jeżeli masz czas to polecam Ci jazde na rowerku rano i wieczorek.
1

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
sam codziennie jezdze na rowerku i wydaje mi sie ze raz dziennie to jest wystarczajaco ,z tymze podkrec obciazenie bo wiecej kalori wtedy spalisz i efekt bedzie lepszy,co do wody to oczywiscie pij ja w czasie wysilku,l karnityna to taki sobie suplement ale nie zaszkodzi ,co do odzywki bialkowej to podczas redukcji trzea go przyjomwac duzo i po treningu wieczornym warto wypic szejka przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17953
1. Podczas treningu redukcyjne najważniejsze jest tętno, które powinno być utrzymywane przez dłuższy okres czasu (teraz nie pamiętam ile powinno wynisić) a moża to uzyskać już poprzez szybki marsz. No i pora treningu - najlepiej rano przed posiłkiem

2. Przed

3. W trakcie możesz, jednak nie szalej z ilością, w końcu chcesz gubić mase

4. Moim zdaniem mało istotne

5. Wogóle ćwiczysz na siłowni ? Czy tylko jeździsz na rowerze ?

6. Lepszy byłby intensywny trening na siłowni

7. Białko

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 410
sprawa wyglada tak cwicze zawsze rano i nie ma mocnych zeby bylo inaczej wieczorny trening to opcja do ktorej nie jestem przekonany. Jezeli mówicie ze nie zaszkodzi to ok opcje wykorzystam:)
Jesli chodiz o obciazenie to pomyslalem podobnie zeby je zwiekrzyc. Boje sie tylko zeby nie zaczly rosnac mi nogi ja chce schudnac i tylko tyle nie chce robic pozniej masy rzezby czy czegos chce byc chudy:)
Nie chodze na siłownie tylko cwicze areoby (to chyba zle co?)Jesli chodzi o białko na kolacje to zle sie wyrazilem nie chodzilo mi o odzywke tylko o jakis posilek bialkowy tunczyk lub bialy ser. Tez myslalem by jesc ostatni posilek o 18:00 i tyle. Boje sie tylko ze po wysilku o 22:00 i nei dostarczeniu bialka zaczne spalac miesnie co spowolni meatabolizm i t6u zonk bo nie wiem co robic:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 410
pastorTroy jezdzisz na rowerze stacjonarnym? masz moze funkceje pomiaru pulsu. Ja osiagam puls 120 jadac 45km/h co wydaje mi sie dziwne szczerze mowiac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13465
Tętno = 65% * (220 - wiek)

experience is a skill

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase dla 16 latka

Następny temat

Poszerzanie barkow

WHEY premium