SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare pytań odnośnie SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3697

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

73

Wzrost

174

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

1 rok

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

boks siłownia bjj

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

chudnięcia

Stan zdrowia

Mega zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

bardzo duża przemiana

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

80, reszty nawet nie badałem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
Witam panowie, mam pare pytan przedstawie też po skrócie moja historie, 24 lata, 73 kg 174 cm wzrostu, staż na siłowni może z rok tak zliczyć, ale to nie oznacza ze jestem jakimś leszczem z wyboru, od 10 roku życia cwicze sporty walki przy tym, zaznaczając swoją pozycje na arenach narodowych i międzynarodowych... ale nie o tym mowa, Zaczałem swój cykl na tesotsteronie jelfa 100mg, wale go co 4 dni 200 mg, i tutaj moje pytanie jak waszym zdaniem moge mniej więcej pójsc do przodu tak w przybliżeniu w kg??? Co do diety to jej nie mam ale trzymam się miski sztywno, rozpisze wam taki typowy wtorek jak to u mnie mija, dopowiem też ze mam prace zmianową w co zawsze próbuje sie wpasować a więc tak załozmy ze wstaje o 8, to wale posiłek co 3 godziny
1 posiłek jajecznica z 4 jajek plus jogurt z zawartościa 15 g białka
2 posiłek 4 kanapki z szynka plus twarożek wiejski
3 posiłek 2 bułki z jajkiem i szynka do tego serek na bazie białka(15g) do tego serek wiejski (22g) białka, do tego 2 banany
4 posiłek 100-150 g ryżu 200 g kurczaka i warzywa
5 posiłek jakiś omlet wjedzie jak nei to wjeżdzam znowu z kurczaka ryż jak nie ryż to makaron staram sie mieszać
w między czasie po trenungu wjeżdza jakas odzywka białko z zawartoscia (25g) białka
do cyklu mam też bcaa i carbo też zamierzam wrzucic od jutra
trenuje tak
poniedziałek boks wtorek siłka sroda boks czwartek siłka piątek basen sobota siłka stacyjna/boks niedziala bieganie
Więc co o tym myślicie, myśle ze zabrałem sie za to z odpownidnim podejściem nie jakoś z dupy jak połowa ludzi, jak myślicie ile mniej więcej moge na tym przytyć... Dodam jeszcze że 4 lata temu miałem przygode z teściem ale trwało to 3 tygodnie nic nie poszło tylko dupsko pokute, niestety sprawy życiowe nakazały mi to przerwać, teraz zabieram sie za to już na poważnie, Czekam na wasze odpowiedzi i z góry Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
radek1133
dobra, a w przypadku pojawiania się ginekomastii jak przeciwdziałać ?


Robisz badania hormonów i atakujesz tym czym będzie trzeba exe, anastrazol, cabaser, bromo itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Pomysl , jak mamy Ci odpowiedzieć na to pytanie ? To raczej pytanie do jasnowidza . Najlepiej będzie jak zaczniesz od działu odzywianie i dopracujesz żeby było tip top


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-01-16 20:57:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
Wiem, wlasnie że to pytanie takie torche z dupy, ale chodziło mi o taka ogólna odpowiedz, jak to mniej więcej może wyglądać zależało by mi na tym żeby wpadło jakies 6-8 kg, i czy da rade przy takim trybie to wyciągnąć


Zmieniony przez - radek1133 w dniu 2018-01-16 21:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależy co masz na myśli przytyć? Złapać wodę? Nabrać tłuszczu? Nabrać mięśni? Niektórzy mają dużą retencję wody to przytyją nawet ponad 10kg w delikatnie ponad miesiąc. Ja np od trzech miechów na teściu przybralem na wadze jakieś 6kg. Każdy organizm inny. Więc nikt nie odpowie na pytanie ile przybierzesz na wadze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
tłuszczu to ja dużo nie złape, prowadze bardzo aktywny tryb życia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
może tak chciałbym przytyć nawet 10 kg ale zależmi na tym zeby z mojego 73 było 77-79 sztywne które już nie spadnie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Przytyć 10kg a 10kg mięśnia to dwie różne sprawy. 10kg to w 3-4tyg można wagi zrobić, 10kg mieśnia to pare lat zajmuje.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
Ta rozmowa za bardzo odchodzi od tematu, Chodzi mi czy przy takim jedzeniu jak teraz, takich odzywkach jak teraz, takich treningach jak teraz i takim teściu a dokładnie przy takich dawkach moge to osiągnąć razem mam razem mam 10 paczek jelfy po 5 szt,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94121 Napisanych postów 363945 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667637
a jakie zapotrzebowanie czy wyszło kcal przy takim plus minus obciążeniu fizycznym??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
3342 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94121 Napisanych postów 363945 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667637
trochę chyba mało coś mi się wydaje tych kcal na zero ?? daj plus 700 kcal i zobaczysz jak będzie szło
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Optymalni na masie

Następny temat

Co o tym myslicie? Susta deka enan bold teść tren....

WHEY premium