SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Pare pytań które mnie ciekawią

Wysłana -
Witam konie, mam parę pytań więc wole zapytać kogoś kto sie na tym zna, Jestem na cyklu testa jelfa e4d 200mg, i mam takie pytanie jak to jest dokładnie z tym, słyszałem opinie że jak sie jest na cyklu to jest tak że jak zacznie się juz wkręcać to masa idzie jakies 3-4 tygodnie i potem staje i tylko walimy teścia na podtrzymanie... czy to do konca prawa jak z tym jest? Ona staje czy leci cały czas póki bijemy teścia...Dodam ze to mój pierwszy cykl więc nie mam do końca takiej wiedzy:) a Drugie pytanie jest jakiś sposób na syfy wyp*****lające na mordzie? Walcze z tym ale polegam póki co :) Pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
A czytałeś regulamin? To przeczytaj
Wysłana -
jakiś głupot się naczytałeś
Wysłana -
Dlatego staram sie uzyskać odpowiedz u was :) Nie widze też zbytniego sensu odpisywać bez odpowiedzi na pytanie bo to robi zbędną gadke w poscie
Wysłana -
Masa na teściu idzie z początku szybko bo łapiemy wodę dzięki estrogenowi. Dodatkowo więcej glikogenu w mięśniach i wskazówka na wadze idzie do góry. Ale przecież wiecznie nie będziesz tej wody łapał bo ci oczami wyjdzie. Później łapiesz tłuszcz i jakieś gramy mięsa więc ta waga już nie idzie aż tak szybko jak na początku. A syfy na mordzie to sprawa indywidualna. Miałeś przed cyklem? Cynk może pomóc ale nie musi. j**nij sobie po 30mg dziennie przez miecha i zobacz czy coś pomogło

Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2018-02-12 20:19:41
Wysłana -
Dzięki kumpel takiej odpowiedzi oczekiwałem mam jeszcze jedno pytanie, co z brzuchem zauważyłem że jedEnke plus teść bardzo mi wjeżdża na brzuch jak to kontrolowac 2x w tygodniu biegam, zwiększyć ilosc treningu na ta partie czy coś. Innego?
Wysłana -
Najlepiej dieta.
Wysłana -
radek1133
Dzięki kumpel takiej odpowiedzi oczekiwałem mam jeszcze jedno pytanie, co z brzuchem zauważyłem że jedEnke plus teść bardzo mi wjeżdża na brzuch jak to kontrolowac 2x w tygodniu biegam, zwiększyć ilosc treningu na ta partie czy coś. Innego?
nie tesc tylko za duza ilosc kalorii,albo je zetnij albo dodaj aktywnosc fizyczna
Wysłana -
Kalorii mam 3500 trening w tygodniu to boks siłownia bieganie więc moim zdaniem aktywność dobra
Wysłana -
To kalorii za duzo wkoro w pas ida
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź