SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare pytań które mnie ciekawią

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
Witam konie, mam parę pytań więc wole zapytać kogoś kto sie na tym zna, Jestem na cyklu testa jelfa e4d 200mg, i mam takie pytanie jak to jest dokładnie z tym, słyszałem opinie że jak sie jest na cyklu to jest tak że jak zacznie się juz wkręcać to masa idzie jakies 3-4 tygodnie i potem staje i tylko walimy teścia na podtrzymanie... czy to do konca prawa jak z tym jest? Ona staje czy leci cały czas póki bijemy teścia...Dodam ze to mój pierwszy cykl więc nie mam do końca takiej wiedzy:) a Drugie pytanie jest jakiś sposób na syfy wyp*****lające na mordzie? Walcze z tym ale polegam póki co :) Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1044 Napisanych postów 11411 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138095
A czytałeś regulamin? To przeczytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
jakiś głupot się naczytałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
Dlatego staram sie uzyskać odpowiedz u was :) Nie widze też zbytniego sensu odpisywać bez odpowiedzi na pytanie bo to robi zbędną gadke w poscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masa na teściu idzie z początku szybko bo łapiemy wodę dzięki estrogenowi. Dodatkowo więcej glikogenu w mięśniach i wskazówka na wadze idzie do góry. Ale przecież wiecznie nie będziesz tej wody łapał bo ci oczami wyjdzie. Później łapiesz tłuszcz i jakieś gramy mięsa więc ta waga już nie idzie aż tak szybko jak na początku. A syfy na mordzie to sprawa indywidualna. Miałeś przed cyklem? Cynk może pomóc ale nie musi. j**nij sobie po 30mg dziennie przez miecha i zobacz czy coś pomogło


Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2018-02-12 20:19:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
Dzięki kumpel takiej odpowiedzi oczekiwałem mam jeszcze jedno pytanie, co z brzuchem zauważyłem że jedEnke plus teść bardzo mi wjeżdża na brzuch jak to kontrolowac 2x w tygodniu biegam, zwiększyć ilosc treningu na ta partie czy coś. Innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Najlepiej dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
radek1133
Dzięki kumpel takiej odpowiedzi oczekiwałem mam jeszcze jedno pytanie, co z brzuchem zauważyłem że jedEnke plus teść bardzo mi wjeżdża na brzuch jak to kontrolowac 2x w tygodniu biegam, zwiększyć ilosc treningu na ta partie czy coś. Innego?
nie tesc tylko za duza ilosc kalorii,albo je zetnij albo dodaj aktywnosc fizyczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
Kalorii mam 3500 trening w tygodniu to boks siłownia bieganie więc moim zdaniem aktywność dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
To kalorii za duzo wkoro w pas ida
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anavar dla kobiety - dostępność?

WHEY premium