SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paralizatory..yes or no?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haj, co sadzicie o wszelkiej masci paralizatorow? Czy oplaca sie kupic taka zabawke w obronie wlasnej? Czy jak np gostek mnie trzyma a ja mu przyloze shockerem to mnie tez popi*** czy to tylko miejscowe "znieczulenie"? Czekam na opinie bardziej dosw. kolegow.....

Nie ma to jak troche bolu, by poczuc, ze sie zyje...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
Wlasnie jak to jest, bo niektorzy mowia, ze jak peirdolniesz to gosc lezy 15 minut i ze to prawda, a inni ze nie dziala.
Chyba pojde do skklepu i sprobuje. Na jakie napiecia sprawdzaliscie? jkaiej firmy?

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hm no dobra, powiedzmy mam shockera na 5 strzalow i idzie na mnie 5 kolesi, udaje mi sie trafic wszystkich, no i co dalej? Kolesie leza czy nie? Bo jak to nie zadziala, to wiesz, bedzie troche przesrane.....hehe a tak przy okazji co sadzicie o takim podrecznym alarmie dla babc i dziadkow? Jak ktos napadnie to odbezpieczaja i zaczyna tak wyc ze az chu. opada ! oczywiscie skutecznosc jest znikoma

Nie ma to jak troche bolu, by poczuc, ze sie zyje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Tiaaa...tylko taki shocker na odleglosc kosztuje cos rzedu 1500 zyli a tyle to ja nie dam! Moim zdaniem i tak do obrony, jak walczy sie o zycie jest noz, bruce spojrz co nosze pod kurtka i ocen

Nie ma to jak troche bolu, by poczuc, ze sie zyje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
sluchaj gdzie go znalazles ?
podaj adres sklepu, cokolwiek

btw. jak juz jestesmy przy zabawkach szukam takich ochraniaczy jak mial jin w tekkenie :>
skorzany ochraniacz na cale przedramie wzmocniony szynami metalowymi zagietymi na kosciach
wielkie dzieki

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
mam jeszcze takie pytanie
nigdy w zyciu nie mialem okazji uzyc noza i nie jestem pewny czy do konca wiedzialbym jak sie zachowac
czy mozna gdzies poczytac gdzie i jak najlepiej zadac ciosy, zeby zmniejszyc ryzyko 25lat wiezienia
obrony przed nozem i techniki nie za bardzo mnie interesuja
trenowalem kiedys kung fu i wiem jak bardzo jest to przydatne :>

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm, co do ochraniaczy to znajdziesz w kazdym sportowym sklepie sztuk walki, najlepiej poszukaj w Inecie lub popytaj jakiegos mistrza karate czy cos takiego, powinien wiedziec...Co do nozyka to kumplel mi zalatwil, ale tu tez uzyj netu...LTC kukri, lub mniejsza wersja Light.
Co do uzycia.....sztuka walki Kombat Kalaki, nie mam obiektywnej opinii..Atak nozem mowisz, ja to robie w OSTATECZNOSCI po prostu zachowaj zimna krew i nie celuj w glowe czy tetnice bo kaplica murowana, nie moge ci nic doradzic, jak walczyc trzeba odkryc samemu, to nie sa jakies zarty w stylu akido, tu stawka jest zycie..Najlepiej nie wyjmuj :)

Nie ma to jak troche bolu, by poczuc, ze sie zyje...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybka sonda

Następny temat

Pare fotek z imprezy Bjj w Sao Paulo :-)

WHEY premium