SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parabolan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za miesiac planuje zrobic cykl . (mieszanka deki , mety , depo testosteronu i parabolanu)
I teraz mam pytanko do osob ktore brały parabolan.Czy wystarczy tygodniowo brac te 76 mg parabolanu ( razem z deka 200mg) czy tez bedzie za słabe działanie anaboliczne.
Ale wydaje mi sie ze 1 wystarczy. ale...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i stało sie :((
nie bede miał parabolanu , a szkoda bo juz sie nastawiłem ze bede go brał. Zastąpie go genabolem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co Ty stary nikt Ci nie odpowie a jak juz to pewnie zebys zamiast sterydow wzial kreatynke bialeczko i duzo spal
Pozdrawiam Cie!!!
Bym Ci pomogl ale zaden z moich znajomych tego nie bral(ciezko dostepny) chyba ze primo to co innego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gallu, ściąłeś mnie, każdy kto zna SCREAMA z forum by tak nie odpowiedział!, nawet nie wiem co pisnąć, rzeczywiście
taki młody chłopak, a koks mu w głowie... ))))).
A odpowiedzi nie dostał, bo mało kto tu przeprowadza tak
zaawansowane cykle, dlatego wyrażnie prosił aby odpowiedzi udzielały osoby, które używały już Parabolanu, a nie np.
gdzieś czytali.

pamiętaj, zawsze będę większy
od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Basic ja znam Screama z forum dluzej niz Ty.Wiem ze Scream troche koksuje ale zeby nawet ktos chcial zeby mu rozpisac latwy cykl to i tak nikt by tego nie zrobil(czyt.po co dzial doping???)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gall,

Wlasnie, po co dzial doping ? Otoz dizal doping nie jest po to, zeby odpisywac malolatom jak zrobic cykl 100 tabs metki.

To ze dzial jest do bani, nasza wina. Ludzie powinni to przychodzic i wykazac min. wiedzy albo checi, zeby zadane przez nich pytanie mialo choc troche sensu.

Poza tym, malo kto pisze jakie mial efekty po cyklu, jakie srodki i dieta, nie ma zdjec. Malo jest postow z pytaniami co jest orginalne, co nie (nie mam na mysli pytan typu: czy zielona butekla jest ok)

99% postow to pytanie ELEMENTARNE, ponad polowa zadana przez 2 miesiecznych kulturystow.

Nikogo nie chce obrazic, ale poziom tego forum doping jest najnizszy ze wszystkich mi znanych.

I to jest powodem, dla ktorego wiekszosc odpowiedzi to "zacznij cwiczyc, jesc i wypoczywac, zanim wezmiesz sterydy"

Na kretynskie pytania dlugo tu nie bedzie odpowiedzi

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadzam się z Krassnalem, uważam, że popularność koksu wśród
początkujących jest wielka. Zjawisko to ma m. in. początek w
tym jak często młodzież otrzymuje cykle od starszych, często
są to goście bez żednego doświadczenia, wiedzy, itd.(*urwa,
przecież to było wałkowane setki razy). Cykle powinny być,
powinny być dyskusje o ich skuteczności, porady - to jest
integralna część tego sportu, ale nie dla nowicjuszy. To
jest dla ludzi, którzy udowodnili swoją wartość i doś-
wiadczenie na forum, mających świadomość tego co robią. Wię-
kszość użytkowników jets takimi osabami. Jednak sytacja
w której gość się nie zarejestruje, wpada jednorazowo na forum i pyta 'cześc, mam 15 lat, ćwiczę już 2 miesiące. Napiszcie jak mam zrobić cykl z mietkiem i omką' jest nie do
przyjęcia. Takich albo trzeba opie*dolić i zagonić do
pracy i żarcia, albo im nie odpowiadać. Uważam, że chyba
wyjście pierwsze jest lepsze! Nie za bardzo wiem o co ci chodzi Gall, SCREAM na pewno dostałby odpowiedż, gdyby
ktoś po prostu znał odpowiedż.

pamiętaj, zawsze będę większy
od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Nigdy nie brałem para ale wiem że nie powinno się przekraczać z braniem kilku tygodni bo strasznie popier...a
po nerach , prawdziwy para ma bardzo ostry zapach nawet przez ampułkę , a swoją drodą ciekawe ile stoi teraz para?

Gratulacje jedno z ciekawszych pytań>>

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W dział doping zawsze bedą zadawac pytania o podobnej tresci tj. mam 15 , cwicze 2 mc planuje cykl meta i oma . pomozcie ulozyc cykl. My tego nie zmienimy ...
Wracajac do tematu . Rozmawiałem z kolesiem i tak jak przypuszczałem te 1.5 ml tygodniowo wystarczy.
Co do ceny Marcopolo , to ok.33 zł i to na zamowienie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
SCREAM-jestem bardzo ciekawy tego jak bedziesz sie czuł na tym cyklu z tego co słyszałem powinno byc za***iscie jezeli chodzi o przyrosty siły i masy , to chyba jeden z najlepszych anabolików.
scrobnij na forum jak poczujesz moc !!!

NA POTEGE PARABOLANU MOCY PRZYBYWAJ!!!
NIECH MOC BEDZIE Z TOBA!!! A CHYBA BEDZIE!!!


marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko , napisze jakie efekty beda po cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
krasnall ->
już w poniedziałek robię zdjęcia i będzie moje zdjęcie obok tego co w profilu. Będzie można zobaczyć efekty jakie dał mi koks

Pozdrowienia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prohormony - czy naprawde działają?

Następny temat

po co dzial doping?????

WHEY premium