SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Papryka faszerowana NAJELPSZA POD SŁOŃCEM !

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2059
Składniki

450g mięsa mielonego garmażeryjnie
3papryki czerwone
Ryż/Kasza
Sól,pieprz

Sposób przyrządzenia

1.Mięso podpiekamy na patelni z drobno bardzo pokrojoną cebulą do zarumienia i dodajemy troszkę soli.
2.W papryce wykrajamy dziórę w miejscu tego badyla na którym zwisa i nasiona aby był jakby to powiedzieć tylko pancerz i dokładnie myjemy.
3.Papryke wrzucamy do wrzącej wody na 3min (sparzamy ją)
4.Gdy papryka wystygnie dodać w propocji 50/50 mięsa wcześniej podpieczonego z kaszą lub ryżem (WCZEŚNIEJ UGOTOWANYM OCZYWIŚCIE)
5. To w miarę dużego naczynia nalać troszkę wody i łyżkę oleju +troszeczkę cebuli i poddusić nafaszerowane papryki.Można je jeszcze lekko przyprawić. Ja podduszam je około 10min aby nie były za miękkie. Kontrolować je co jakiś czas.
6.Podać na taler i szamac :)

Je to moje ulubione danie :)
Wartości BTW nie podam bo nie znam komu zależy może sam obliczyć.
Pozdrawiam i życzę smacznego.
Jako że jest to mój pierwszy przepis w tym dziale proszę o wyrozumiałość.

Fotka dla smaku :P (papryczki podczas duszenia)




Tak wyglądała już gotowa i przystrojona :)




A tak gdy została już 1/4




Zmieniony przez - ukasz_ns w dniu 2010-05-04 21:25:28

Zmieniony przez - ukasz_ns w dniu 2010-05-04 21:29:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Niestety,wrzucalam bardzo podobny przepis:)

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2059
Aha to przepraszam :(
Mama dziś robiła papryczki i tak mnie naszło żeby dodać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
No ale jest pyszne, wiem wiem

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 524 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9039
Moja Mama takie kiedyś robiła, tylko że ona to normalnie na oleju te mięcho smażyła aż tłuszcz z nich ciekł . Ale na patelni teflonowej bez tłuszczu, czemu by nie spróbować ? .

Fajnie że dodałeś ten przepis, bardzo smaczne to wychodzi, wiem z doświadczenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 118
Papryka jest ostatnio bardzo popularna w polsce.


Zmieniony przez - Bakłazan89 w dniu 2018-02-18 15:24:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
Wiemy nie musiales wykopywac tematu sprzed 8 lat

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie dania z tuńczyka/tuńczykiem z puchy?

Następny temat

Piers z indyka w pesto z mozarella by Malinowa

WHEY premium