SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Papryka faszerowana LOW CARB

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2306
Składniki:

- 6 średniej wielkości papryk czerwonych (albo innych, wg mnie czerwona najlepsza)
- 0,5kg mięsa mielonego drobiowego (ja mam z piersi indyka, mam nadzieje że rzeczywiście jest tam trochę chociaż piersi z indyka )
- 2 średnie cebulki (dowolnie, tutaj zestaw czerwona + biała)
- 2 jajka
- 200g sera żółtego
- 2 ząbki czosnku, przyprawy (papryka słodka i chili, pieprz ziołowy, sól, pieprz, zioła prowansalskie)





WYKONANIE:

Mięso mieszamy z jajkami. Cebulkę siekamy w kostkę i opcjonalnie szklimy na teflonie/jak ktoś lubi ostre, sypiemy od razu do mięsa.








Ser trzemy na tartce. Do mięsa dodajemy czosnek, cebulę, pieprz, sól, pieprz ziołowy i obie papryki w ilości 'na oko'. Dodajemy 2/3 sera i mieszamy.




Odcinamy umytym paprykom czubki.



Wykrawamy nasiona



Nakładamy farsz i przysypujemy pozostałym serem, co wygląda tak:







Zakładamy czapeczki i wstawiamy do nagrzanego do 180 stopni piekarnika na 50 minut.






A po wyjęciu całość wygląda tak:





Na redukcji można wywalić ser, dużo na smaku nie stracą. Ja wsuwam dwie jako niezły obiadek, do tego sałatka ogórkowo - pomidorowa (z konserwowych) ewentualnie trochę ryżu brązowego (można go polać sosem, który gromadzi się w każdej papryczce..)



Zmieniony przez - miczelx w dniu 2008-11-30 12:11:12

-...
-Nie zabiję cię...
-Wiem... Pytam, czy będziesz próbował...
-...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2306
ładnie proszę moderatora o poprawkę zdjeć - ni cholery dziadostawo nie cce się pojawić, a tak się starałam i ładne są

-...
-Nie zabiję cię...
-Wiem... Pytam, czy będziesz próbował...
-...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 771 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20779
dziś robiłem , dobre w chooy sogacz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5727
No żarcie konkret. Może jutro o tym pomyśle.
Sog poleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Extra przepis. Napewno zrobię i pozdrawiam lowcarbowiczkę

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2306
Bardzo się cieszę że się podoba

Sama się sobie dziwię, bo kiedy zaczęłam cokolwiek robić z dietą to LC wydawało mi się jakims nieosiągalnym kosmosem, a po 1,5 miesiaca nie dość że wróciłam do swojej wagi (no, ujemny bilans też był )
to przyzwyczaiłam się do jedzenia niskowęlowego i w zasadzie w ten sposób najłatwiej mi kontrolować kcal (chociaż purysta by się obraził, bo teraz to takie pół-LC jest

-...
-Nie zabiję cię...
-Wiem... Pytam, czy będziesz próbował...
-...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paprykowy cycek by NTJ

Następny temat

Pasta twarogowa

WHEY premium