SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Papierosy a Metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 150


Witam,kieruje to pytanko do panow ktorzy beda mi tresciwie i sensownie odpowiedziec.

Czy palenie pappierosow w czasie cyklu na metce jest szkodliwe i czy wplywa negatywnie na efekty miecia?
Wiele slyszalem teorii ale nikt nigdy do konca nie wie i tu jest tzn.dupa zimna.

Panowie czy jak jestescie na cyklu to chodzicie do PUBu?
No ja wiem ze alko jest niewskazane na cyklu a co z fajkami? ? ? ?


...we dont need more water let the mother****er burn...

...we dont need more water let the motherf***er burn...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 180
SADZĘ ŻE PAPIEROSY CI W NICZYM NIE POMOGĄ JEŻELI BIERZESZ METKĘ. ZWIĘKSZAJĄ TYLKO CIŚNIENIE I POWODUJĄ SPADEK APETYTU!!! WIĘC LEPIEJ NIE PALIĆ

Mac

Mac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15065
Do Pabu mozesz isc na orenzade lub Cole ale nie na jakis alkochol przy cyklu z mety watroba js dosc obciazona meta to jeszcze alkochol.
A jak palisz fajki i cwiczysz to tez to jest nie wskazane a juz wogule na cyklu,zuc palenie to bedzie ci sie lepiej cwiczyc i bedziesz mial lepszy apetyt.Nawet po rzucenia bedziesz osiagal lepsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 150
no alkohol to odpada w czasie cyklu wogole to i tak nie naduzywam,no ale zabawic sie tez trzeba...

glownie mi chodzi o fajki.Staram sie palic malo ok 5 MAX w ciagu dnia.
Czy to ma jakis ZNACZACY wplyw na dzialanei metki.

Wiem ze palenie truje organizm itp. no ale juz niestety tak wyszlo w moim przypadku.Jednak to z 'napuchnieciem' po metce nie ma chyba znaczenia?

...we dont need more water let the mother****er burn...

...we dont need more water let the motherf***er burn...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rozumiem w takim razie po co koksujesz. I pewnie nie zrozumiem :) Generalnie fajki podwyższają ciśnienie, które i tak już jest wysokie na cyklu. Do tego multum efektów ubocznych, pogorszających wyniki na siłowni. Jednym słowem, rzuć to g****. Jak się truć, to z jakimś celem.. :)

ps. 5 dziennie to każdy tak mówi na początku hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 150
then OK jakos mnie przkonaliscie.Narazie zredukuje do 3
no bo ponoc...cykl metki a fajki wogole nie wchodza w koligacje
no ale to takie gadanie-lanie.

A proces puchniecia na 'metce' moga fajki spowalaniac lub wogole zmniejszac? ponoc sie chudnie...

eeeh nalog to nie latwa sprawa

...we dont need more water let the mother****er burn...

...we dont need more water let the motherf***er burn...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy palacz jest człowiekiem o słabej psychice. Jak więc chcesz zbudować solidne ciało, mając słabą psychę. Wszystko ma swój początek w głowie. Twardym trza być nie miętkim. Ja paliłem sporo lat a rzuciłem to ścierwo i nie tęsknię. Same plusy z tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
dreadlord posłuchaj jak chcesz miec doczynienia z koksem to nie pal, nie pij itp. Bo chyba jak masz zamiar zrobic sie pakerem przez koks to musisz to wykorzystać na maxa a nie tak byle jak wiem że rzucenie jakiegos nałogu to niełatwa sprawa ale spróbuj rzucić szlugi , a jak je rzucisz to mozesz brać sie za metke
A tak przy okazji to wypełnij profil !!POZDRO.............




PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Siepacz - a każdy koksiarz to w przeciwieństwie do palacza to człowiek o silnej psychice, prawda? Rozdymanie się do nieprawdopodobnych rozmiarów jest od wieków uważane za niewątpliwy wyraz głębokiego poczucia własnej wartości, bezpieczeństwa i objaw braku kompleksów. Żeby było jasne, też gram w tej drużynie, ale po co się oszukiwać?

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 150
Dzieki panowie za zaspokajajace odpowiedzi.Odrazu pomoglo.
Pozdroofka.



...we dont need more water let the mother****er burn...

...we dont need more water let the motherf***er burn...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
Odpuść sobie koks w tym wieku i z takimi wynikami, wez sie za jakas pozadna
diete i trening

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lucyper - to prawda, każdy ma swoje słabości. Sęk tym by jednak z nimi walczyć, rzucać sobie wyzwania. Nie mam zamiaru rozwodzić się tutaj nad przyczynami sięgania po SAA, bo każdy wie jakie są główne motywy. Zastanawiając się nad psychiką "statystycznego" kulturysty nietrudno dojść do wniosku że jest to człowiek posiadający pewne kompleksy, jednak kompleksy te skłaniają go przecież do pracy nad sobą, wykrzesywania z siebie coraz większej siły, także (a może głównie) psychicznej. Nie winię nikogo za to że pali. Ale winię tych którzy palą, wiedzą że to złe, a nic z tym nie robią, bo niewiadomo skąd przekonani są o własnej niemocy w tej materii. Znam gościa który o WŁASNYCH SIŁACH wyszedł z ciągu heroinowego. A czym są przy tym głupie fajki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol i powiekszony brzuch!

Następny temat

rozstepy

Wiecej