SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Papierosy, ale KONKRETNIE

Wysłana -
Czy palenie papierosow szkodzi treninga? Nie chodzi mi o sporty gdzie sie biega i potrzebna jest dobra kondycja, tylko konkretnie o silownie. I nie piszcie ze zle tlyko wymiencie co zlego. Czyli np. wolniejsze przyrosty, cze nie wiem co tam. Czekam na odp.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Do przyrotów to raczej nic niema ale jezeli jestes hudy i gdybys niepalil to bys poszed troche w masie(wiecej bys jadl), i drugi feler to oczywscie szybciej sie meczysz masz mniejszą wydolnosc pluc niz niepalący a przez to morzesz zrobic mniej powtórzen czy cos... masz slabszą kondycje. Jednym slowem mówiąc lepiej niepalic!!!
Wysłana -
Owszem - palenie powoduje spore zużycie witamin antyoksydacyjnych, ich niedobór w organiźmie powoduje z kolei wzrost aktywności wolnych rodników i niepotrzebne niszczenie tkanek - co powoduje konieczność ich regeneracji, zużywając do tego celu budulec (tym samym nie starcza go na budoew mięśnii) i spowalniając tempo regeneracji i upośledzając cały proces
Wysłana -
dzieki za odp. I chcialem powiedziec ze ja nie pale tylko kumpel sie pytal. Dobrzxe ze nie pale. Narazie
Wysłana -
z paleniem to ciekawa sprawa.wielu moich kumpli robi tak,ze pali np.2 miechy,potem zuca i zobią sobie mase.niegłupie ale po co tracic zdrowie...
Wysłana -
z tym paleniem i kondycją to jest roznie pewnie w wiekszysci przypadkach tak jest ze jak ktos pali to ma ma kondyche do du**,chociarz nie zawsze podam przyklad mojego qmpla z klasy ktory pali i kondyche ma zaje*** jak sobie troche pobiega to ostro sapie:P ale na dlugi dystans to jest dobry leprzy od wielu nie palących.co wy nato?
Wysłana -
Napewno nie od fajek :)
Wysłana -
Ja myśle że to nie szkodzi treningowi ale jak już będziesz pożądnie dopakowany to cały trening pójdzie w las bo umżesz na raka płuc.Ponadto gdy palisz płuca nie są te same i jak ćwiczysz to trudniej jest oddychać albo męczy cie kaszel.Jak dla mnie to papierosy są dla bezmyślnych ludzi. Pozdro
Wysłana -
chyba cos tam treningom szkodzi ale najbardziej szkodzi płucom
a jak np. biegasz albo pływasz to z chorymi płucami bedzie ciężko wiec lepiej nie pal
Wysłana -
palenie szkoci sdrofiu, sporty w mientkim opakowaniu tesz szkocom
niepalenie szkoci koncernom tytoniofym
Wysłana -
sorki ze pytam 2M4N ale co ty masz z polskiego
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź