SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Papierosy, ale KONKRETNIE

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Czy palenie papierosow szkodzi treninga? Nie chodzi mi o sporty gdzie sie biega i potrzebna jest dobra kondycja, tylko konkretnie o silownie. I nie piszcie ze zle tlyko wymiencie co zlego. Czyli np. wolniejsze przyrosty, cze nie wiem co tam. Czekam na odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do przyrotów to raczej nic niema ale jezeli jestes hudy i gdybys niepalil to bys poszed troche w masie(wiecej bys jadl), i drugi feler to oczywscie szybciej sie meczysz masz mniejszą wydolnosc pluc niz niepalący a przez to morzesz zrobic mniej powtórzen czy cos... masz slabszą kondycje. Jednym slowem mówiąc lepiej niepalic!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Owszem - palenie powoduje spore zużycie witamin antyoksydacyjnych, ich niedobór w organiźmie powoduje z kolei wzrost aktywności wolnych rodników i niepotrzebne niszczenie tkanek - co powoduje konieczność ich regeneracji, zużywając do tego celu budulec (tym samym nie starcza go na budoew mięśnii) i spowalniając tempo regeneracji i upośledzając cały proces

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
dzieki za odp. I chcialem powiedziec ze ja nie pale tylko kumpel sie pytal. Dobrzxe ze nie pale. Narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
z paleniem to ciekawa sprawa.wielu moich kumpli robi tak,ze pali np.2 miechy,potem zuca i zobią sobie mase.niegłupie ale po co tracic zdrowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9473
z tym paleniem i kondycją to jest roznie pewnie w wiekszysci przypadkach tak jest ze jak ktos pali to ma ma kondyche do du**,chociarz nie zawsze podam przyklad mojego qmpla z klasy ktory pali i kondyche ma zaje*** jak sobie troche pobiega to ostro sapie:P ale na dlugi dystans to jest dobry leprzy od wielu nie palących.co wy nato?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Napewno nie od fajek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 898
Ja myśle że to nie szkodzi treningowi ale jak już będziesz pożądnie dopakowany to cały trening pójdzie w las bo umżesz na raka płuc.Ponadto gdy palisz płuca nie są te same i jak ćwiczysz to trudniej jest oddychać albo męczy cie kaszel.Jak dla mnie to papierosy są dla bezmyślnych ludzi. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
chyba cos tam treningom szkodzi ale najbardziej szkodzi płucom
a jak np. biegasz albo pływasz to z chorymi płucami bedzie ciężko wiec lepiej nie pal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1918
palenie szkoci sdrofiu, sporty w mientkim opakowaniu tesz szkocom
niepalenie szkoci koncernom tytoniofym

nigdy nie mów nigdy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
sorki ze pytam 2M4N ale co ty masz z polskiego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla zielonego

Następny temat

Ektomorfik - kronika zdobywania masy.

WHEY premium