SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Papierosy, ale KONKRETNIE

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1918
tlujke s minusem

nigdy nie mów nigdy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8244
Witam, a co do fajek to rzucilem ten "shitt" ponad 4 miesiace temu i po dwoch miechach masa skoczyla mi 11 kg.A pozatym fajki hamuja apetyt i zwiekszaja w jakims stopniu metabolizm, bo odkad nie pale czesciej chce sie jesc, jem wiecej i robie to z przyjemnoscia. Oczywiscie kondycja rownierz skoczyla. Zachecam do rzucenia tego gowna, naprawde nie ma sensu marnowac zdrowia, ale ile ma sie z tego korzysci ( zdrowie, wiecej kasy ) Pozdr.

Dowodem na to, że człowiek jest najszlachetniejszym stworzeniem na Ziemi, jest fakt,
że nigdy żadne zwierzę temu twierdzeniu nie zaprzeczyło.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm u mnie z jaraniem jest kiepska sprawa bo pale juz 5 lat ale mysle ze tylko na początku traci sie znacznie kondycje, a później mozna ją troszecze podbudowac nadal paląc ... - prz...bany nałóg :/// peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8244
Ja paliłem 6 lat i rzuciłem. Dla chcacego nic trudnego
Pozdr.

Dowodem na to, że człowiek jest najszlachetniejszym stworzeniem na Ziemi, jest fakt,
że nigdy żadne zwierzę temu twierdzeniu nie zaprzeczyło.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to szacuneczek dla Ciebie!!! peace!! - dla mnie niestety to nie takie latwe ale spróbuje :// :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
LOL YOGI znalazłem Cie hehehe =]] no popatrz jakie to forum małe jak miło =]]]

co do papierosów to tez paliłem i to 2 razy i 2 razy rzuciłem i mam nadzieje ze sie znow nie wciagne (ogólnie krotko paliłem tak pare mscy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148


gdzfgfdz

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powinienes odstawić fajki. Po pierwsze bedziesz miał lepszy apetyt i wiadomo podskoczysz na wadze, lepsza wydolność płuc, lepsza kondycja.
Same paierosy nic nie mają do przyrostów czy do siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 202
Słyszałem że palenie papierosów hamuje wzrost... czy to jest prawda??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla zielonego

Następny temat

Ektomorfik - kronika zdobywania masy.

WHEY premium