SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panthera Labs Primaltein Whey

temat działu:

Panthera Labs

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8333

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



Panthera Labs Primaltein Whey - 2270g

Smak: wanilia, truskawka, truskawka-banan

To zaawansowany matrix proteinowy zawierający 100% czyste i silnie działające białko serwatkowe oraz albuminy z jaj, opracowane specjalnie po to by umożliwić ci zwiększanie masy szybciej niż kiedykolwiek. Primaltein Whey wspomaga natychmiastowy wzrost suchej masy mięśniowej oraz pomaga zwiększyć ogólną masę i rozmiary mięśni.

* izolat serwatki oraz abuminy z jaj jako podstawowe źródło białek
* zwiększona procentowa zawartość białka
* mikrocząsteczki białka serwatkowego oraz najczystsze albuminy z jaj


Najlepsze w smaku białko jakie kiedykolwiek stworzono

Ta niesamowicie smaczna formuła proteinowa jest idealnym kandydatem na podstawowy regenerujący mięśnie suplement twojej diety. Elitarni sportowcy zaangażowani we wszelkie formy treningów dzięki przyjmowaniu Primaltein Whey zyskują szybszą regenerację i wzrost suchej masy mięśniowej. Primaltein Whey oferuje idealne połączenie koncentratu, izolatu, peptydów serwatki oraz albuminy z jaj.

Celem uzyskania maksymalnych osiągów należy łączyć Primaltein Whey z Primal Pump oraz Primal Creatine Surge. Ta wybuchowa mieszanka pomoże ci wejść na nowy, profesjonalny poziom budowania mięśni i definicji.

Wartości odżywcze
Porcja: 1 miarka (32 g)
Ilość porcji w opakowaniu: 70
Zawartość: 2270 g
Składniki
Kalorie 140 kcal
W tym kalorii z tłuszczu 35 kcal
Tłuszcz ogółem 2 g
Tłuszcze nasycone 1 g
Cholesterol 70 mg
Węglowodany ogółem 2 g
Błonnik 1 g
Cukier 1 g
Białko 23 g
Wapń (węglan wapnia) 120 mg
Magnez (tlenek magnezu) 41 mg
Sód (chlorek sodu) 50 mg
Potas (chlorek potasu) 260 mg


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 23:39:50

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133503
Miałem próbkę tego białka o smaku truskawkowym. Wypiłem z mlekiem. Właściwie smaku nie było czuć, bardzo mało intensywny, a już na pewno nie pomyślałbym, że to truskawka gdybym tego nie przeczytał. Rozpuszczalność dobra, białko się nie pieni. Jeśli ktoś lubi delikatne smaki to polecam. Oceniam jak DOBRE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1021
Miałem te białko, czekoladowe. Za tą cenę nawet spoko. Smak bdb, rozpuszczalność ok, nie pieni się. Trochę smak się nudzi po zjedzeniu 2kg,ale ogólnie nie jest złe. Rozrabiałem je z wodą. Moja ocena 4/5. Gdybym miał więcej pieniędzy to bym kupił izolat olimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko po prostu cudowne, polecam wanilię. Rozpuszczalność świetna, nie pieni się. Polecam te białko jak najbardziej!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Panthera Labs Primaltein Mass

Następny temat

Panthera Labs - Primal Pump

Wiecej