SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panowie pomocy :( Zniknął mi mięsień!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96


Tak jakby go coś wyżarło :( wyglądam jak kaleka. Bicpes z prawej strony takze się zmniejszył, ale motyla tak jakby nie było :( i mięśnie pokurczyły się tylko tam gdzie bolało. Jak podniosłem prawą ręką 1 kilogramowy hantel do góry, to myślałem, ze się połamię, a normalnie podnoszę 20 kg na rękę. Lewa dała radę z palcem w... A prawa z 1 kg nie dała :( Odbuduje mi się ten mięsień? Nie wiem co się dzieje. Pomóżcie proszę :( Zrobiło się to tydzień po basenie. Miałem zakwasy połączone z "zespołem zamrożonego barku"... :(

Schematycznie to wyglądam teraz tak (w lustrze)

Zmieniony przez - Nyguz w dniu 2010-10-21 16:07:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Z nastawianiem trzeba uważać lepiej wybrać dobrego fizjoterapeutę by Ci krzywdy ktoś nie zrobił. Kiedyś w TV pokazywali taki program usterka był jak nastawiali ludziom kręgi, jak strzela to jest ok, lepiej uniknąć nastawiania na siłę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
daj fotke bo nie wierze ! I co tak z dnia na dzień się stało ?

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96


Oto zdjecie. Zwróćcie uwagę na moją prawą stronę (lewa na zdjeciu) i porównajcie z drugą. Widać chyba różnicę :(

Zmieniony przez - Nyguz w dniu 2010-10-21 16:33:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
jestes z lekka przewrazliwiony jesli chodzi o sam wyglad. ale jesli chodzi o bol to lec czym predzej do lekarza a nie na forach wypisujesz:)

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Nic nie widzę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10539
no to sobie nieźle wkręciłes kolego.. ja nie widze różnicy.. motyla i tak nie ma po obu stronach :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Ja widzę różnicę, ale ten lewy motyl jakiś taki dziwny sie wydaję, jakbyś go dorobił w paintcie/ps. W jednej z łap też chyba było coś kombinowane. Jakaś prowokacja pewnie...
http://img838.imageshack.us/f/sdsdsdf.jpg/

Zmieniony przez - Gawri w dniu 2010-10-22 10:20:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4351
Co ty ćpasz chłopaku?

ps. ale klatę to masz dziwna;o

Zmieniony przez - Matej93 w dniu 2010-10-22 16:47:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Jak to się mówi - co w mózg się wbije to oczy widzą.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96




Jezu ludzie. Cwiczę dopiero rok. Ważyłem 75 kilo i miałem 28 w łapie i 95 w klacie przy wzroście 173 cm. Teraz ważę 68 kg, mam 34 cm w łapie i 104 w klacie przy 175 cm wzrostu, więc darujcie sobie te głupie tekściki o mojej budowie ciała, bo nie od tego jest to forum. Przypuszczam, ze połowa osób, które się tu wypowiedziały wygląda 100 razy gorzej niż ja, więc bez krytyki. Nic nie ćpam. Nikomu nie zyczę takiego bólu jaki ja miałem. Nie wiecie co to znaczy nie móc nawet dupy podetrzeć, ani komórki w ręku utrzymać. Zaglądnąłem tu szukając pomocy, bo chyba widzę, że coś jest nie tak po tej chorobie. Jeżeli nikt nie zna odpowiedzi, to niech się nie wypowiada, bo mam serdecznie w dupie waszą krytykę. Jestem z siebie dumny i z efektów do których potrafiłem się zdeterminować. Więc jeżeli jest ktoś, kto odpowie mi na to głupie pytanie
"Czy mi się to odbuduje, czy sam mam to dobudować jak sie doleczy?" To niech się wypowie.

Ktoś napisał, zebym do lekarza szedł. Napisałem w pierwszym poscie, ze wiem co mi dolega. Byłem u lekarza.

Mam dopiero 17 lat... I na pewno chciało mi się w paińcie zdjecia przerabiać. Dodałem sobie 3 cm w bicepsie za pomocą painta. Chcecie zobaczyć jak wyglądałem?

Zmieniony przez - Nyguz w dniu 2010-10-22 20:42:21

Zmieniony przez - Nyguz w dniu 2010-10-22 20:45:42

Zmieniony przez - Nyguz w dniu 2010-10-22 20:48:09

Zmieniony przez - Nyguz w dniu 2010-10-22 20:51:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Jeśli chciałeś się pokazać i przedstawić nam swoją historię (tak wnioskuje), to trzeba było założyć topic w galerii.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja lewego ramienia

Następny temat

ciśnienie

WHEY premium