SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PanOs/DZIENNIK/--Krok---po---Kroku--

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
A ja zawsze spałam, bo zmęczona. Teraz mam na odwrót, hm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Ja zawsze po ciezkim treningu albo ciezkiej pracy latwo zasypiam.A co do tego spalacza to jak wszystkie suple z DYMATIZE tak dzialaja jak ten spalacz to chyba tylko ta firme bede kupowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4548
Aż tak niezbędny jest Ci ten spalacz?

Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10

Bez litości dla fatu :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Moze nie az tak bardzo ale skoro juz go kupilem to czemu mam z niego rezygnowac.
Wczoraj przed treningiem tez wziolem 2capsy o godzinie 15 i juz dobrze usnolem.A podczas treningu lalo sie ze mnie strasznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Wczorajszy trening:

Trening wydolnosciowy:

- 30 sek burpees
- 30 sek pajacyków (intensywnie, ręce do poziomu, nie machaj wysoko)
- 30 sek podskoków kolanami do klatki (lub na skakance dwa obroty na jeden podskok)
- 30 sek walki z cieniem

Trening trwa 20 minut. Wszystko robimy na czas.
Robimy taką ilość obwodów jaka zmieści się w 20 minutach. Przerwy między obwodami nie powinny być dłuższe niż 30 sekund.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Spalacz nie musi być KONIECZNIE stosowany przed treningiem.
Substancje w nich zawarte to nie tylko pobudzacze.

A organizm spala fat całą dobę więc nie musisz brać tylko przed trenem.
Oczywiscie w razie jak jesteś senny czy cos to fajnie, ale tak to mozna spokojnie jadac w innych godiznach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
No wlasnie od poniedzialku troszke mi sie zmieni rozklad dnia.Wracam do pracy wiec od rana do godziny 18 praca.A na treningi zostaje mniej czasu i sily.Wiec pobudzenie przed treningiem sie przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4548
Ta praca Ci musi nieźle dawać popalic, bo juz nie masz czasu na SFD

Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10

Bez litości dla fatu :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zyjesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
JESTEM JESTEM

Wybaczcie ale przez ostatnie 3 tyg mialem straszny zap.... w pracy i na dodatek komputer padl.Dopiero dzis udalo mi sie znalesc chwile zeby go zaniesc do serwisu i naprawic.Caly czas trenuje,z racji tego ze pracuje ostanio duzo to troszke brakuje czasu na trening ale jakos daje rade.Do konca tego tygodnia jeszcze redukcja.

Pozdrawiam PanOs
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do oceny

Następny temat

JAK TRENOWAĆ BRZUCH???

WHEY premium