SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pamiątka po otyłości, olbrzymie boczki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 341
Witam, od pewnego czasu borykam się z dużym problemem.
Kilka lat temu bardzo przytyłem, ważyłem ponad 20 kg więcej niż powinienem ważyć.
Wziąłem się za siebie i w krótkim odstępie czasu wróciłem do dawnej wagi, jednak pozostały mi duże boczki. Wraz z tkanką tłuszczową zmalały moje mięśnie, powodem był brak aktywności fizycznej podczas odchudzania. Teraz mamy sezon wakacyjny a ja ani razu nie zdjąłem koszulki bo zwyczajnie się wstydzę. Chcę wziąć się za siebie i wreszcie żyć bez myśli że ktoś zwraca uwagę na moje defekty. Moją sylwetkę zobrazowałem na graficę w załączniku.

Kieruję do Was pytanie, czy jest możliwe bym spalił te boczki bez interwencji chirurgicznych, zasłyszałem gdzieś że tego typu defekty u facetów są niwelowane wyłącznie operacyjnie a ćwiczenia dają marne skutki.

Jeśli to co napisałem wyżej jest błędnym założeniem, to jakie ćwiczenia i rodzaje aktywności fizycznej powinienem uprawiać by spalić boczki?

Poszukuję osoby która zna temat, wie jak mi pomóc, potrafiłaby rozplanować moje treningi. Chętnie wynagrodzę finansowo za pomoc.

Liczę na odpowiedzi, pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Boczki, czy nie boczki, czy "brzuszek" to taki sam tłuszcz jak gdzie indziej. Pomaga na tenże tłuszcz trening siłowy i dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. Pokaz jak jesz i zdjęcie sylwetki, bo na rysunku nie widać jaki masz poziom tkanki tłuszczowej.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Tłuszcz z okolic brzucha "schodzi" bardzo często ostatni.
Wrzuć jak jadasz i jak zostało już napisane zdjęcie sylwetki, najlepiej z samowyzwalacza. https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

Napisz też co nie co jak przebiegała Twoja redukcja, dzięki której te 20kg spadło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 341
Załączam zdjęcie, jak to wygląda teraz. Zrzut diety wykonam wieczorem.





Zmieniony przez - Lucas196 w dniu 2017-08-09 13:19:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Masz po prostu wysoki poziom tkanki tłuszczowej i mało mięśni. Sporo pracy na siłowni,odpowiednia dieta i za 2-3 lata sylwetka bedzie wyglądała dużo lepiej.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywianie zdrowe

Wiecej