SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Palić? Nie Palić? NIE PALIĆ!!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Czesto palacy bagatelizuja problem...
bo w koncu mogą podac mase przykladów ludzi palacych prawie od urodzenia do póznej starosci ....
ale statystycznie nie jest juz tak wesolo....

Inna sprawa-niestety palaczem jest sie do konca zycia....
mozna przestac,powstrzymac sie na jakis czas-ale zagrozenie porotu nalogu istnieje w kazdej chwili....

pewnie nie ma tu duzo palaczy ale ostrzegawczo zamieszczam foto..



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
Tak samo jest z palaczami, większość powie "palę bo lubię", albo "nie muszę palić jak nie chcę", przecież rzucałem już tyle razy...
Ja paliłem 14 lat i nie wyobrażałem sobie życia bez fajek aż znajomy polecił mi tabletki o nazwie Champix. Powiem wam, że przy tych tabletkach wystarczy zwykła chęć rzucenia palenia. Są dwa minusy tych tabletek, nie każdy może je brać a drugi to cena. Najważniejsze, że robią dobrą robotę, sprawdzone na mnie i kilku moich znajomych.

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2480
hejka, dzieki za ten obrazek... moze sobie wydrukuje i powiesze .....

Ja już wiele razy "rzucałem" palenie.....
niestety, tka jak napisaleś..... zawsze wracałem.... to jest naprawde ciężki temat :(

Teraz nie palę (to za duzo powiedziane, bo czasem sobie zapalę "cudzesa") od 12 stycznia.
To znaczy od tego czasu nie kupowałem fajek.... :)
Musze się jakoś mowtywowac.... ale to cholernie trudna sprawa....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam nigdy nie paliłem i mam spokój ,a no przepraszam raz zapaliłem na imprezie ,siedzieli kopcili dymu na robili ,ze nic widac nie było ,smierdziało spalona stodołą, pełna sala kipów ,no i 1 raz w życiu zapaliłem, wziąłem ze stołu cała paczke fajek na bani byłem oczywiscie ,wyciągnąłem wszystkie 20 szt i podpaliłem ,dymu było za wszystkich ,no ale wziąłem tylko 2 machy i miałem dosc na resztę życia ,teraz walcze z palaczami jak tygrys ,bo kopca gdzie popadnie i z nikim sie nie liczą fuuujj!!!! w moim miejscu pracy palaczom powiedzialem stanowcze von -prowadze własny interes ,ale palaczy nie zatrudniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja palilem jakies 8 lat, w tym roku bedzie jak 10 lat nie pale i rowniez jestem wrogiem tego nalogu. Nie bede sie rozwodzil, ale dla Magic_32 rada: ja rzucilem 1 dnia i nie zapalilem az do teraz ani razu, ani 1 dymka: po prostu zdalem sobie sprawe z tego ze nie po to tyram teraz zeby pozniej jakis rak zasrany mnie zzarl i nie pozwolil cieszyc sie zyciem, a widzialem tez w rodzinie jak umierali ludzie z rakiem pluc, ktorzy nie mieli tyle woli i motywacji by rzucic to w diably wczesniej. Najbardziej mnie denerwuje jak ktos pali i mowi tekst typu: "E tam na cos trzeba umrzec" - tyko na lozu smierci juz jest tylko niewypowiedziany, potworny zal i bol. Tyle w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2480
Panowie, wszystko prawda.....
ja też walczę z tym mocno.... niestety czasem nałóg wygrywa....
Teraz mam kolejne podejscie... walcze mocno i mam nadzieje ze mi sie wreszcie uda....

Zdaję sobie sprawe, ze palenie to same straty..... zdrowie, czas i kasa.....

ale do rzucenia fajek trzeba zawyczajnie dorosnąć....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Twardym trzeba być.Paliłem prawie 18lat po dwie paczki dziennie MOCNYCH a przy alkoholu więcej.Pewnego pięknego dnia z kumplem z roboty stwierdziliśmy że rzucamy.Dołączyło do nas 11osób z firmy.Tylko my w dwujkę nadal nie palimy już 4rok,a reszta to miętusy.Trochę wiary w siebie i samozaparcia.

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
mój ojciec palił 30 lat -też w jeden dzień rzucił i już 10 lat nie pali
ja nigdy nie paliłem - chyba że dla głupot przy alko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
ŁAdnie flex

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
a ja rzucałem już 30 razy palenie - za każdym razem z sukcesem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to tylko wypada pogratulować po 30 - kroć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja rzuciłem przed urodzeniem i nie pale juz blisko 49 lat,ale dzisiaj se zapale a co mi tam-co polecacie???
kiedys jakies małolaty dały mi trawki do zapalenia i to nawet dobre było,a jak humor mi się poprawił ,za oknem ptaszki fruwały i do mnie sie smiały nawet :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs anatomia IV-final

Następny temat

arekmos81 Przemiana - 2012

WHEY premium