SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Palenie papierosów a siłownia

Wysłana -
Co myslicoe myślicie palenie ogranicza osiągi?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
bezpośrednio na masę czy redukcje nie wpływa, przynajmniej nie ma dowodów, ale wpływa na wydolność, kondycje jeśli chodzi o sport.
O skutkach zdrowotnych nie muszę pisać, ale sugerowałbym rzucić :)
Wysłana -
ja pale caly czas i cwicze, szczerze to raczej watpie zeby to mialo jakis wiekszy wplyw.
Wysłana -
ogranicza dotlenienie, transport subs odzwczych, regeneracje potreningowa więc ogranicza ale na amatorskim poziomie nie ma sensu się tym przejmować, nikt na rekord czy zawody nie idzie, predzej powody zdrowotne
Wysłana -
iść tym tropem to wielu sportowców pali, kulturystów też, ale u siebie w rodzinie miałem przypadki że palenie pozytywnie nie wpływa na zdrowie
Wysłana -
tutaj masz trochę opisane na ten temat:
https://potreningu.pl/articles/3545/palenie-papierosow-a-estetyka-sylwetki
https://potreningu.pl/articles/2498/palenie-papierosow-utrudnia-prace-nad-sylwetka 
Wysłana -
jak znają konsekwencje zdrowotne palenia to mogą palić byle by nie truli innych biernym paleniem
Wysłana -
ChceMiećSiłe
Co myslicoe myślicie palenie ogranicza osiągi?

w kwestii wyników na siłowni niezbyt ale nie one są w życiu najważniejsze
dla zdrowia natomiast bardzo szkodzi i dlatego warto je rzucić
Wysłana -
Proponuje rzucenie palenia mi to szybko wybili zgłowy po zapisaniu sie na treningi boksu a teraz jeszcze cięzka fizyczna praca staram sie filtrowac płuca i nie dostarczam dymu nikotynowego
Wysłana -
To raczej mit, wpływać mogą co najwyżej na kondycję.
Wysłana -
Jasne że wpływa - przecież to trucizna osłabiająca organizm . Paliłm 15 lat nalogowo i wiem jak sie czulem kiedyś a jak się czuje teraz jak nie pale 6 lat . Inna kondycja , wydolność , samopoczucie , łaknienie , smak , węch , RZUĆ to gówno bo szkoda zdrowia i kasy
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź