SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pakowanie zakupów

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48927
Witam.
Niestety muszę się poskarżyć na pakowanie przez Was produktów. Dzisiaj doszła do mnie paczka ze sporym zamówieniem. Kartonowe pudełko z dwiema ubogimi "poduszkami powietrznymi". Pierwsza rzecz to rozsypane białko, każdy produkt pokryty lepkim proszkiem, musiałem wszystko myć:





Wystarczyło zapakować białka i carbo w osobną siatkę, folię.

Druga rzecz, to fakt, że wszystko leży luzem i każdy miękki produkt ulega zgnieceniu. Pogniecione batony, vitaminy, a żeń-szeń to jakby ktoś na nim stanął:





Zamawiając suplementy warte ponad pół tysiąca złotych liczyłem na bardziej fachowe traktowanie ich i poszanowanie produktów za które płacę niemałe pieniądze. Tym bardziej, że regularnie robię zakupy przez internet i nigdy czegoś takiego nie otrzymałem.
Liczę na poprawę oferowanych przez Was usług,
pozdrawiam

Zmieniony przez - Korzennn w dniu 2013-07-18 13:53:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wiesz to też zależy jak się zajmuje nią firma trasportująca.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48927
Niewatpliwie racja, jednak wrzucanie calego towaru luzem i przykrycie folia z powietrzem, to slabe zabezpieczenie. Jeszcze ktos madrze na gore wrzucil carbo z bialkiem, a na spod miekkie batony, papierowe opakowania. Rozsypane bialko nie jest wina transportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Widocznie jakiś jełop sobie nią rzucał.

Osobiście zamawiam gls'em, po nawet parę paczek w miesiącu, pakowanie zawsze wygląda podobnie i zawsze wszystko ok

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Sortowania nie patrzy gdzie góra paczki gdzie dół i tak góra się moze dołem stać, a paczki z oznaczeniem gdzie góra a gdzie dół, uwaga delikatne itp to już więcej kosztują.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
shila sklep.sfd.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2771 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12919
Niestety - koledzy wyżej mają rację co do sortowni kurierskiej oraz samych kurierów - jeśli paczka nie ma naklejki "uwaga delikatne" (dodatkowa opłata), paczka lata tak, jak im wygodnie. Informację o większym zwracaniu uwagi na małe produkty przekażę na magazyn.

SKLEP.SFD.PL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magnez z produktach Scitec

Następny temat

ActivLab - ULTRA ENERGY DH - 60 kap.

WHEY premium