SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pablos- lat 16 roczny staż

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 172
w tym miesiacu mija mi rok stażu na siłowni z tej okazji prosze o ocene :)
Resztas zdjec w osobnych postach













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
W porządku, nie piszę złośliwie.
Ale dwa miesiące to niewiele, zwłaszcza, że
wymarzone sylwetki buduje się latami, więc
o ile masz wystarczająco dobrą motywację,
taki okres czasu nie powinien wiele zmienić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 172
Drugei zdjecie ze stycznia 2011 roku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
No podstawy tam masz. Widzę szeroka kość biodrowa. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Dokładaj z głową kg i skup się na barkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
łapy twoją mocną stroną widać są już jakies zarysy są i jak sie przyłożysz może być tylko lepiej.P.S cwiczyles przez ten rok nogi bo zdjec nie ma ?

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Jest dobrze lecz moim zdaniem najbardziej odstaje klatka i kaptury - skup się nad tym

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
waldekOo, widze ze w kazdej galerii, piszesz o nogach. Moze dla Ciebie sa one super wazne, moze ty podchodzisz do tego sportu powaznie, ale niektorzy traktuja ten sport jako hobby, i nie chca miec wielkich nog. Pewnie teraz ktos na mnie naskoczy i powie "Ale wielkie bicepsy chca miec czy tez klatke." Jasne ze chca, a kto by nie chcial Ja sam nie cwicze nog, od czasu do czasu je zrobie malym obciazeniem, nogi mam juz na tyle duze ze ni chce ich cwiczyc, bo niedlugo musialbym chodzic tylko w dresie,albo w jakis wiesniackich spodnaich.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 172
Nogi dopiero od tego roku zaczalem robic wiec nie ma co wrzucac bo patyki :) co do klatki i kapturow racja odstaja i to dosc mocno staram sie cos z tym zrobic

Zmieniony przez - Pablos95 w dniu 2012-01-10 06:49:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
gothmori09
waldekOo, widze ze w kazdej galerii, piszesz o nogach. Moze dla Ciebie sa one super wazne, moze ty podchodzisz do tego sportu powaznie, ale niektorzy traktuja ten sport jako hobby, i nie chca miec wielkich nog. Pewnie teraz ktos na mnie naskoczy i powie "Ale wielkie bicepsy chca miec czy tez klatke." Jasne ze chca, a kto by nie chcial Ja sam nie cwicze nog, od czasu do czasu je zrobie malym obciazeniem, nogi mam juz na tyle duze ze ni chce ich cwiczyc, bo niedlugo musialbym chodzic tylko w dresie,albo w jakis wiesniackich spodnaich.


bo jesteś leniem nic więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20325
n3x mam wejsc do ciebie ? wpieniasz mnie koles. Sam widać że nie odróżniasz hantli od widelca.
przywalasz sie do wszystkiego i wszędzie na tym forum.
też nie ćwiczę nóg aż tak częśto i co i nie jestem sportowcem bo jakaś klucha obrzuca mnie błotem?

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
TheSniper

też nie ćwiczę nóg aż tak częśto i co i nie jestem sportowcem bo jakaś klucha obrzuca mnie błotem?


każdy kto nie ćwiczy nóg, a nie ma żadnych przeciwwskazań (problemów) jest leniem i potwierdzi to każdy.

TheSniper
n3x mam wejsc do ciebie ? wpieniasz mnie koles.


Oczywiście że możesz wejść, ja mam staż 10 miesięcy i nie mam się czego wstydzić.

Dobra koniec spamu bez sensownego

Zmieniony przez - n3x w dniu 2012-01-10 10:08:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4087
dajcie spokoj z tymi nogami, wiem sa wazne ale ostatnie tematy wygladaja "kopiuj-wklej" poka giry! a co do tematu, pracuj nad klatka i trzymaj miche a bedzie git :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Foty do oceny

Wiecej