SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pałka teleskopowa hartowana

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 289 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2498
Zastanawiam się nad pałką hartowaną.

Czy kupić z firmy GS za 50 zł czy ESP za 100? Czy jest wielka różnica?

Planuje kupić 16, bo taka mi się zmieści w saszetce.

Dodam, że nie planuje jej często używać, może nigdy się nie przydać dlatego nie wiem czy jest sens kupować droższa czy lepiej po prostu tę z GS.

Co mówicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 792 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11203
Kup sobie najtańszą jaka jest i naucz się nią "władać". Musisz nauczyć się jak daleko dasz radę nią sięgnąć, jak uderzać i co będzie jak przykładowo uderzysz w drzewo lub ścianę. A jak już ukończysz szkolenie to ona będzie nadawała się tylko na śmieci (o ile nie rozpadnie się w trakcie nauki). Później kupisz sobie jakiś lepszy sprzęt...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 433
Jak masz zamiar rzadko ją używać lub nawet nigdy to lepiej kup tańczą a różnice ceny wydaj na suple :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Kup ta za 50zl to juz bedzie cos lepszego a zarazem nie drogiego,chyba ze chcesz zeby kiedys jesli bys musial jej uzyc i sie bronic zlamala sie po 2 czy 3 uderzeniach co wiem z wlasnego doswiadczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody

Wiecej