SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

P R O S Z E O SZYBKĄ ODPOWIEDZ !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185


Dostalem, na jeden dzien dece do sprawdzenia czy jest oryginalna... Chcialem sie dowiedziec, co wy o tym sadziecie. To co ja zauwazylem: nalepka na buteleczce nie nachodzi na siebie i trzyma sie bardzo mocno (za cholere by sie tego nie zdjelo w calosci). Kolor cieczy (na skanie nie widac) jest jakby taki slomkowy, gestosc lekko oleista, aczkolwiek nie jest bardzo gesta. Powiedzcie mi jeszcze tylko (bo z tego co zrozumialem na opakowaniu) na 1 ml przypada 100mg deci, czyli w TEJ ampulce jest 200mg bo zawiera ona 2ml ? Czy dobrze zrozumialem? Aha, cena tego specyfiku to 40zl za ampulke.

Wklejam 3 zdjecia

3-majcie się!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185


Dalsze skany:

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185


Następny:

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185


Ampułka:

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Legit!!!

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
100%PODRÓBA


Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OPAKOWANIE OK FIOLKA NIE

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
No tak, z tymże ja już skończyłem cykl na tej dece. Efekty miałem bardzo dobre. jeżeli NA PEWNO to była podróbka, to musiałem mieć tam coś równie dobrego jak deca... Działanie jednak było takie samo jak powinna działać deca, pierwsze efekty po upływie 3 i pol tygodnia po pierwszym strzale. W sumie to jestem raczej zadowolony, być może dostałem coś innego i może przepłaciłem. Mówi się trudno, cykl skończyłem w kwietniu. Aha, nie zauważyłem spadków na masie, jedynie na sile. Użyłem HCG na zakończenie...
To tyle.

P.S. Twoja odpowiedź nie była szczególnie szybka

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Nie Arcio to jest zwykla Grecka Deka "norma", a co do ampulek to od jakiegos roku sa takie lekko wydluzone.
Wedlug mnie ok, mam w szufladzie taka sama.
Lifter
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak lepiej {odnosnie cyklu}

Następny temat

Data na metanabolu

Wiecej