SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANKO nandrolon !!!! pomocy :(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 529
A wiec tak zaczne od tego ze 7 miesiecy temu mialem troszke dziwny cykl, ale prosze nie pisać za do kitu itd. bo juz to wiem wynikało to z mojej nie wiedzy i głupoty a wiec tak
5x deca holenderska 2ml
10x superanabol
100x bionabol
do tego wiadomo suplemety
wyniki byly mysle dość zadowalajace 8kg przytyłem, troszke rozerwało mi uda :p ale tak to oki od tamtej pory nie bralem nic. Nie było odbloku i wiadomo deca dick, ale to jest masakra nie chcialo mi sie nic nawet nie myslalem o babeczkach no i nadal nie jest tak jak kiedyś :( czuje sie jak jakis wybryk natury, chyba wiecie o czym mowie kiedys sie chcialo a teraz nie !! a nawet jak cos by sie chcialo to trzeba sie pomeczyc nie tak jak kiedyś. i nie wiem czy moze teraz jakis cykl mi pomoże ? myslalem nat 10 omki do tego 100 metki a potem clomid ale ile clomidu, narazie mam tylk 10 a nie mam dostepu do innego odblokowania tylko clomid prosze o pomoc czy sam clomid wystarczy jak tak to jaka ilośc przypominam cykl był 7 miesiecy temu wiec chyba powinienem byc juz sam odblokowany :( albo rozpisanie jakiegoś cyklu z góry wielkie dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
nie wkrecasz se czegos troche?5 amp deki to jeszcze nie jest mistrzostwo swiata

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
stary, masz dostęp tylko jeszcze o tym nie wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 529
5 albo 7 to było dawno ale nie o to chodzi chodzi o to ze taka mala ilosc mnie zablokowała :( i prosze o pomoc chyba ze spadek libido jest spowodowany czymś innym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 529
kowatschoo piszesz ze mam dostep :p to moze podasz adresy i telefony sklepów hehe :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
Zmieniony przez - kowatschoo w dniu 2005-03-19 23:14:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
No i klasyczny przypdek kliniczny!

Sama kuracja może nie była aż taka zła. Trochę zabawna, ale do przełknięcia. Ale właśnie błąd był w tym że bez odbloku!

Tutaj podkreślam, że Deca Dick nie ma nic do rzeczy!
Jest to poszerzanie mitu! Deca Dick występuje w trakcie a nie po! Gdy czujesz niemoc po, to już to problem w deficycie hormonalnym a nie działania deki!!!

Prawdopodobnie wywołałeś klasyczną reakcję rozchwiania gospodarki hormonalnej, która mimo upłyniętego czasu, jeszcze się do samego końca nie ustabilizowała. Domyślam się po opisie sytuacji że nie jestes zbyt dojrzały biologicznie, co potęguje ten efekt! Można nawet doprowadzić do patologicznych zmian w rozwoju kanalików nasiennych i jąder. A wtedy to co czujesz może być dożywotnio!

Osobiście powiem że to przejdzie. Spokojnie.
Ale kolejną kuracje zrób softowo.

Weż:
- Propionat 50mg 2x tyg przez 5 tyg
- Winstrol 15mg dziennie przez 6 tyg
- i na odblok twój Clomid 10tab - wystarczy

Clom bierzesz w trybie 2+1+1+1+1 od 6tyg i ponawiasz po 5 dniach przerwy.

Na Clomie możesz czuć niemoc przejściową, ale to już tylko dla tego że Clom jest w organiźmie. Gdyby zamienić go na nolve, można by tego znacznie uniknąć. Ale nie ważnie co czyujesz przejściowo, tylko co będzie trwałe!

Pewnośc murowana!
Jesteś uratowany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 529
KS.IFBB wielkie dzieki, zamiast Propionatu moze być omka a i jeszcze jedno czy jak bym teraz wzioł tylko clomid to pomoze ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
KS.IFBB:
"Tutaj podkreślam, że Deca Dick nie ma nic do rzeczy!
Jest to poszerzanie mitu! Deca Dick występuje w trakcie a nie po!"

Ciekawa teoria bo z tym się jeszcze nie spotkałem. Taka akcja podczas cyklu Deką!? Do tej pory na cyklu Deki wszyscy "skarżyli" się na znacznie podniesiony poziom Libido. Zresztą sam jestem jednym z tych "wszystkich".
No jak Boga kocham (w sumie zły przykład, ale nie ważne) nigdy nawet nie słyszałem o tym żeby był "flak" w trakcie cyklu Deką.

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
no to masz wy***ki Bro

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23363
Andrew3 - bo wiekszosc dodaje tescia do deki dlatego sie nieskarżą na spadek libido

Swiadomosc zrycia ryje bardziej niż zrycie

..::POWERLIFTING::..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos na RZEZBE??

Następny temat

nolvadex po sup...........?

WHEY premium