SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANKO DO KING-KONGA.......

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
czesc,
sluchaj mam sprawe.przeszedlem dwa cykle;pierwszy byl z mety i omki,ostatni z boldona i winstrolu.
Pisze bo jestem juz jakis czas na forum a jeszcze nigdy nie pytalem Cie osobiscie o porade.
Zastanawiam sie nad kolejnym cyklem ,tym razem cos wiekszego nastawionego raczej na budowanie masy miesniowej..
Widzialem cykle skladajace sie z 6 rodzajow koksow polegajace na stosowaniu kazdego z nich po 3 tyg i inne dziwne o ktorych nie bylo (chyba) mowy na forum,

Jestem bardzo ciekawy Twojego zdania na ten temat i na koniec meritum sprawy:

bylbym Ci wdzieczny gdybys moze zasugeroweal mi jakis fajny CYKL MASOWY ale moze raczej cos nie oklepanego,cos ostrego ale i skutecznego,

bede wdzieczny za pomoc,
pozdrawiam
Andrzej

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
ja juz od dluzszego czasu nie cwicze nog-silne nogi to pozostalosc po dlugim czasie trenowania karate.....
teraz czas zadbac o reszte :>>>

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm, sorry, ze wypowiadam sie zamiast Kingkonga, ale chcialem zauwazyc, ze te "oklepane" cykle sa najskuteczniejsze (inaczej nie bylyby "oklepane"). Wszelkie "kombinacje alpejskie" sa dobre dla ludzi, ktorzy juz nie jeden, nie dwa, nie dziesiec, cykli zaliczyli.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
ok Maku ale w sumie duzo czytalem o tych "dziwnych" cyklach i nawet nie tyle ze dawki sa duze (bo nawet nie) ale kombinacja jest fajna laczenie 8 tyg. cyklu masowego z kocowka 4 tyg. rzezby itp.
poza tym widzialem doskonale polaczenia (przynajmniej wg.autora tej ksiazki) dajace duze przyrosty podobno widz polega na tym ze jak zamiennie stosuje sie koksy to pobudza sie coraz to nowsze receptory jeszcze nie poblokowane i daje to fajne efekty........
sam nie weim o tym sadzic ,dlatego prosze o rade eksperta...

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leee, to zaden dziwny cykl laczenie masowego z rzezba. Wiadomo, ze wtedy przechodzisz przez kilka lekow i nie chodzi tylko o konkretny cel, czyli uzyskanie rzezby, ale pobudzanie receptorow innymi srodkami.
No dobra, ale niech wypowie sie KingKong, to jego dzial, nie bede sie tu wymadrzal.
p.s.
myslalem, ze chodzi o jakas "kombinacje alpejska", ktora ostatnio widzialem. Cykl przez prawie 6 mcy i 9 rodzajow koksu, lekkie przegiecie paly.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
EEEEEEEE Maku ja jeszcze nie doroslem do takiego "alpejskiego" cyklu jeszcze za wczesnie ;]]]]]

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
m 23 taki cykl jak ty myslisz ,to juz praktycznie zawodowstwo, problemu nie ma rozpisac i dac ci do wykonania,ale problem jest z koksem oryginalnym i przedewszystkim kto cie bedzie wtedy pilnowal.Bo przy kombinacjach w organizmie ruzne procesy zachodzom ,ktore jesli odpowiednia osoba o wiedzy medycznej badz perfectum praktycznej (cwiczacy 10 lat normalny gosc nie po***) to mozesz sobei niezlom jazde zrobic na wnetzrnosciach.
Co zas takeigo fajnego cyklu na mase,fajny to jest cykl meta + omka ,to jest typowo masowka,ale 89% ludzi stosujacych ten cykl nie ma pojecia ze robi to zle,wlasnie koncze taki cykl i teraz wlasnie dojzalem jakie robilem bledy przed tem i ze zwiekszenie dawek nic wiele nie dawalo.Obecny cykl jaki mialem byl tylko z 20 omki i 180 metki,efekt mam wiekszy niz przy cyklu 40 omki +20 cypionatu 250 i 400 metki.czemu tak jest,ano temu ze przed tem nie przestrzegalem pewnych zasad jakie podaje nam organizm i sklad i dzialanie saa.
napisz jaki srodki mozesz miec dostepne ,a ja pomysle nad cyklem ,powiedzmy polprofesjonalnym.

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
To ciekawe,o jakie zasady chodzi?

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
czesc KingKong!

dziekuje za szybka odpowiedz!

jezeli chodzi o srodki jakie moge miec to w sumie wiekszosc bo zalatwiam z hurtowni ......

na dzien dzisiejszy bez problemu:
-meta (pol,rus)
-omka
-deca
-wino
-boldone

pozostale pewnie trzeba bedzie poczekac z tydzien ale tez sa do zalatwienia ;]

nie wiem czy wspominalem ale moj ostatni cykl byl na zezbe (11 wina + 12 strz. eq[boldone]) zaskakujaco poszla sila przy spadku wagi z 96 do 87,5 kg na sztandze poszlo z 80 kg do 120 w 2 powt. co oceniam jako swoj osobisty sukces i jak dotychczas zyciowy rekord.obwody poszly ale nieznacznie,ale za to poprawilo sie uzylenie i definicja miesni.

teraz chcialbym cos masowego typowo na zwiekszenie obwodow i sily ;]

bede wdzieczny za pomoc w rozpisaniu cyklu!

p.s. jezeli mozesz to naswietl mi prosze o jakich zasadach wspomiales wczesniej bo zaintrygowalo mnie to troszke......

pozdrawiam i zycze przyrostow
Andrzej

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po ile kupowales equipose (jaka firm, pojemnosc opakowania, stezenia)?

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
maku eq[boldone] wychodzilo mniej niz 10 zl za strzal czyli taniej niz oma ale musielismy kupic butle 50ml,czyli 50 strz. kupilismy to we trzech i kosztowalo to chyba cos troche ponad 400zl za 50 ml byl to specyfik firmy chyba niemieckiej ale juz nie pamietam jakiej ;]

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem, ze stezenie to bylo 50mg/ml? Hmm, i taka jedna butelka starczyla wam na trzech, przeciez eq trzeba brac ok. 200 - 300mg na tydz.?

Moderator działu Suplementacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to jest dobre????????

Następny temat

zdjecie deki

WHEY premium