SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIE DO WYJADACZY!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 130
Witam, Panowie mam prośbę....
Kilka lat temu miałem poważny wypadek (złamanie kręgosłupa)-
od kilku miesięcy mogę ćwiczyć!!!!! - (BÓG JEST WIELKI)
W związku z tym mam pytanie: chciałem przeznaczyć około 200 zł na suplementy, jednak na rynku jest taki wybór i mnogość, że nie wiem co mam wybrać- nepewno jakaś kreatyna, może do tego odżywka, oczywiście jeżeli przekroczę tę sumę o kilkadziesiąt złotych nie zapoczątkuję upadku cywilizacji zachodu.
Dane:
wiek 26, 82 kg, 178 cm
staram się trzymać dietę, ale ostro pracuję więc może również jakieś białko???
Panowie- jeszcze jedno proszę o podawanie równiez marek produktów ułatwi mi to sprawę.
Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i czekam na podpowiedzi.

and justice for all...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jesli w diecie masz za malo bialka to dodaj, trzymaj jakos 2gramy bialka na kilogram masy ciala, wez moze kup jakiegos gainerka jesli juz bardzo chcesz kredke a nigd nie brales to wez kredke z CARBO 5 gram rano 5 po treningu plus carbo 30gram rano 40-50 po treningu, do tego Tauryna powinno byc ok, pozniej sie mozesz pobawic w jablczan jest lepszy ale drozej wychodzi

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wrcasz po przerwie - pilnuj dietki, malo czasu? zainwestujw gainery/carbo + bialko.
suplementy ? ew jakis "dopalacz" mam na mysli kofeinke, tauryne. Czy coś wiecej? antyktabolik jakis moze byc - glutaminka, czy choćby BCAA, kreatyne bym odłozył i poczekał az zaadoptujesz sie do wysilku na powrót i doczekasz do planu siłowego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Help!!!

Następny temat

dieta

WHEY premium