SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 279
Witam mam pytanie.
Czy od cyklu kreatynowego przytyje?
Mam zakupione 360 mono, 200 aero2 i 1,8kg ostrowi.
Z daleka omijam pizze, kebaby, u chinola lubie cos zjesc.
Staram sie pilnowac diety.
Czekam na odpowiedzi. :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
Ankieta

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34115
jw ile masz lat jaki staz itd
jesli przylozysz sie do diety, treningow, bedzie regeneracja to napewno przyrosty beda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 279
Lat mam 20, wzrost 182, waga okolo 100kg. Nie chce przytyc... Starz... zaczynalem pare razy po kilka miesiecy ale tera juz jakies 2 miesiace. Wymiary to ok. biceps 40 , klatka 120.

I jeszcze jedno pytanie. Czy mono moge brac 4 kaps rano naczczo 4 przed i 4 po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
To zależy od organizmu nie na kazdego kreatyna dziala,najlepsze rezultaty są za pierwszym razem jej stosowania.Pij dużo wody i dobrze sie odzywiaj a bedzie dobrze.Tak mozesz przewaznie sie zazywa pół godziny przed treningiem i po.Rano tez mozesz szamnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 279
okej spoko. Mam nadzieje ze efekty beda. Byle nie przytyc ;]
Czekam na odp w spraie 2 pytania.

Zmieniony przez - lukasz1109 w dniu 2010-03-27 00:11:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
kreatyna nawadnia miesnie a co w związku z tym powiekszają sie ich obwody dlatego na kreatynie wskazane jest pic 3 ,4 litry niegazowanej wody.Najbardziej nawadnia monohydrant kreatyny i na pierwszy kuracje go polecam.Na nastepną jabłczan kreaty a na samym koncu najmocniejsze ostatnio wszelakiego rodzaju do wyboru do koloru steki kreatynowe lepsza jakosc miesnia jak na monohydrancie (mniejsza woda jak na monhydrancie tym samym lepszy miesien).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scorch czy Jetfuel ?

Następny temat

vitargo - proszę o pomoc

WHEY premium