SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUSH and PULL do oceny i poprawy!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Push
KLATKA
wyciskanie sztangi +
wyciskanie hantli -
Barki
Wyciskanie hantli
podciaganie sztangi do brody
Triceps
Wyciskanie francuskie sztanga stojąc

PULL
Nogi
Przysiady ze sztangą
Wyciskanie na maszynie
PLECY
Martwy ciąg
wiosłowanie sztangą w opadzie
Biceps
uginanie ramion z hantlami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Jesli nazywasz 8 serii przysiadow i 4 wykrokow dojechaniem nog no to wybacz ale nie mam juz nic w takim razie do powiedzenia. Pewnie na biceps robiles wiecej serii...
Red1boy: Jesli zrobisz tak jak radzi m4teos 2x w tyg push&pull i na kazdym dasz z 2 cwiczenia w miare inne na nogi to wtedy styknie, ale 12 serii na nogi tygodniowo w wersji bundy1 to jest typowe olewanie nog.

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 471 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10261
Push
KLATKA
wyciskanie sztangi +
wyciskanie hantli -
Barki
Wyciskanie hantli
podciaganie sztangi do brody
Triceps
Wyciskanie francuskie sztanga stojąc / wycisk wąski na płaskiej lub pompki na poręczach
Nogi
Przysiady ze sztangą
Wyciskanie na maszynie

PULL
PLECY
Martwy ciąg
wiosłowanie sztangą w opadzie
Podciąganie na drążku
Biceps
uginanie ramion z hantlami / zamień na sztangę prostą

Zmieniony przez - Isildurek w dniu 2010-05-01 10:05:42

Ręka myje rękę, dbaj o swoją szczękę...

Tylko dieta, a nie kreatyna, zrobi z ciebie dużego skur***na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Jak juz to push & pull i nogi osobno
W 2 dni kolego nic nie zrobisz, poza tym bardzo biedny ten trening

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
1 Tydzien - pon. PUSH, śrd. PULL, piątek. PUSH
2 tydzien - ... PULL, ..., PUSH, ... PULL
i tak co tydzien zmiana :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Nogi daj osobno, to podstawa

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
A możecie coś opowiedzieć o tym treningu jak wam sie spodobał itp?
Widac jakieś efekty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Sam cwiczylem jakis czas, moj plan masz w profilu jak chcesz to zerknij. Efekty jak efekty, na kazdym planie przy dobrej diecie sa, ale juz na 3 dniowy plan nigdy nie wejde bo to za malo dni na trening

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 180
diablos666 - niby dlaczego nogi osobno ? Ja ćwiczyłem PUSH PULL tak razem z plecami i bicepsem i było ok.

Red1Boy- ćwiczyłem tym planem pół roku pare miesięcy temu i musze Ci powiedzieć żę efekty znakomite. Możliwe dlatego że zawsze jechałem splitem i nagle zrobiłem P&P. Taki nowy bodziec mógł dużo dać.

Rozpisany miałem plan prawie tak samo jak Ty czyli 3 dniowy i było spoko.
Z tym że na klate robiłem 9 serii i co tydzień zmieniałem całkowicie ćwiczenia i klata genialnie się zarysowała i urosła.
Ogólnie po PUSH PULL cała sylwetka fajnie mi sie zarysowała (mógłbym nawet powiedzieć ze wyrzeżbiła) bo na splicie wiadomo zwykła masówa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Niby dlatego ze to najwieksza partia i powinna byc cwiczona osobno. Jesli cwiczysz nogi z inna partia i masz na to sily to znaczy ze sie o******lasz przy nogach i masz badziewny plan na nie.
"bo na splicie wiadomo zwykła masówa" hehe za to czy to bedzie masa, rzezba, sila odpowiada dieta i zakres powtorzen a nie typ calego treningu. Czym innym bedzie P&P w zakresie 8-12 powt jak nie zwykla masowka

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
Jesli nie chcesz trenowac nog osobno, to musisz wykonywac push/pull partia 2* w tyg. Czyli np: push/pull/off/push/pull/off/off. Jesli masz tylko 3 dni treningowe to bieda i nogi trzeba rozdzielić.
Trening napisany przez Ciebie się nie nadaje, przysiady to cwiczenie push, martwy ciąg do pull, jako pierwsze. Oczywiscie jw. konieczne sa porecze i drazek obowiązkowo. Co do klaty napewno trzeba zróżnicować, a nie 2 wyciskania na płaskiej, pasowałby skos sztangielkami. Wywal podciąganie sztangi wzdłuż tułowia, zamien na sztangielki albo na line wyciagu.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 180
diablos666- to że ty nie masz siły po nogach zrobić żadnej innej partii to nie znaczy że każdy nie ma ich mieć.
W każdym swoim treningu łączyłem nogi z inna partią nie O****dalając się przy nogach( czyli w moim przypadku 8 przysiadów plus jakieś 4 serie wykroków)
A jeśli chodzi o P&P to tym bardziej nie widze problemu bo przy tym planie sie robi mniej serii na daną partie w porównaniu do splita(od 6 do 8 serii)

Więc Red1Boy- pownieneś sobie sam odpowiedzieć czy dasz rade zrobić nogi plecy i biceps na jednej sesji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na definicję

Następny temat

trening aerobowy 2 pytania

WHEY premium