SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUSH PULL modyfikacja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4241
Siema, chcę trochę zmodyfikować mój PP, z podziałem na hiper i siłę, będzie ok?

Push sila
Wyciskanie plasko 5s
Ohp 4s
Wznosy bokiem 3s
Pompki porecze 4s

Pull hyper (8-12powt)
Wypychanie na suwnicy 4s
Uginanie nóg siedząc 4s
Wiosłowanie polsztangą 4s
Wiosłowanie sztangielką 4s
Odwrotne Rozpętki 4s
Uginanie z supinacja 4s

Push typer (8-12powt)
Wyciskanie sztangielek skos górny 4s
Pompki na poręczach w wersji na klate 3s
Wyciskanie hantli siedząc 4s
Wyciskanie wąsko 4s

Pull sila
Przysiady 5s
Martwy 5s
Podciąganie szeroko 4s
Face pull 4s
Uginanie ze sztanga 4s
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Przysiady to ćwiczenie push jakby nie patrzeć.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4241
Tak, ale przecież jest metoda push/pull+legs ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jest ale jej założenie to trenowanie nóg na osobnej sesji treningowej bez wzgledu na typ ruchu.
Ja bym wrzucił siad do push siły a martwy zostawił w pull. Wznosy boczne można sobie darować w tym dniu a wrzucić tam coś na klatkę bo objętośc mała, chociazby hantle po 5-6 powtórzeń.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4241
Spotkałem się też z takim założeniem, żeby nie rozkładać treningu nóg na czworogłowe i dwugłowe, ale wstawić je do jednego treningu.
Objętość mała z tego względu, że chce dobrze skupić się na podstawowym ćwiczeniu, robiąc ohp nawet po tych dwóch ćwiczeniach na klatę tric u mnie jest już lekko osłabiony.


Zmieniony przez - sebakoks123 w dniu 2018-02-01 20:49:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jak Pan uważa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę

Następny temat

Boks + FBW

WHEY premium