SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUCHAR POLSKI SOLEC KUJAWSKI`2002-WYNIKI

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
WITAM WSZYSTKICH Z SOLCA KUJAWSKIEGO-OTO WYNIKI PUCHARU POLSKI 2002:
FITNES-KOBIETY
1.K.Kaliszewska
2.P.Knopik
3.D.Szyperska
4.D.Szczęsna
5.M.Golińska

FITNES-MĘŻCZYŹNI-JEDYNY ZAWODNIK:Marcin Łobudzki

FITNES SYLWETKOWE PAŃ:
1.A.Szwankowska
2.A.Muszyńska
3.P.Pryłowska
4.K.Barszczewska

KULTURYSTYKA-KOBIETY:
1.Halina Kunicka
2.Joanna Krupa
3.Katarzyna Szatan

KULTURYSTYKA NIEPEŁNOSPRWANYCH=JEDYNY ZAWODNIK:ŁUKASZ KUPCZAK

KULTURYSTYKA-MĘŻCZYŹNI:
1.Mariusz Strzeliński
2.Paweł Brzóska
3.Andrzej Maszewski
4.Hubert Olborski
5.Łukasz Kazimierczak
6.Tomasz Błaziak
Jednocześnie całą ta 6-tka zostałą Reprezentacją kraju na tegoroczne M.Ś w Kairze
poza finałem:
R.Łopatowski
B.Góra
I.Różański
J.Orumowski

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Spoko-dzięki-niestety listy wyników były dostępne dopiero jakieś 30 minut po zakończeniu zawodów-a mnie juz nie było-miałem pociąg(no i leciałem jeszcze do cafe-wysłac wyniki WAM)-stąd mała pomyłka

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
wlasnie czekalem na wyniki

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znacie może wyniki weteranów?Ciekawi mnie,kto w tym roku startował.

"Nie ma w tym nic skomplikowanego:uderz jeśli musisz uderzyć,kopnij jeśli musisz kopnąć."-Bruce Lee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
2 listopada bede znal bo w tedy sa zawody juniorow i weteranow

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Ja byłem i impreza bardzo mi sie podobała i była udana tylko mnie wkurzało prowadzenie tego sędziego - jak by prowadził pierwszy raz i nie wiedzial o co chodzi! Przyjechałem dopiero na Finały ok. 15.40 i miałem szczęscie bo po 10 min. był pokaz Piotrka Głuchowskiego na stanowisku OLIMPU :) ( niezły byk ).
KULTURYSTYKA-MĘŻCZYŹNI:
Mariusz Strzeliński-oczywiscie wygrał ale na 2 miejsce dał bym Andrzej Maszewskiem, a 3 Brzósce.

ps. rozwalił mnie z nóg pokaz indywidualny Łukasza Kazimierczaka - co za koleś ! (tzn.tańczył elektryka i to dobrze mu wychodziło).
Impreza bardzo udana.


Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12836
Moim zdaniem jeśli chodzi o organizację impreza taka sobie.Natomiast jeżeli brać pod uwagę samą obsadę zawodów to już całkiem inna sprawa.Wystąpiła z kilkoma wyjątkami niemalże cała śmietanka polskiej sceny kulturystycznej i światowej z dwukrotnym mistrzem świata i mistrzem Europy Mariuszem Strzelińskim na czele,któremu próbowali pokrzyżować szyki tacy jak mistrz Europy i wicemistrz świata Paweł Brzózka,wicemistrz Europy Hubert Olborski,mistrz Europy Tomasz Błaziak,a także finaliści MŚ i ME,Andrzej Maszewski i Łukasz Kazimierczak.
Można więc było nacieszyć oko,tym bardziej,że i na widowni nie brakowało mistrzów umięśnienia,choć tym razem w roli kibiców,pojawili się tacy jak trzykrotny mistrz Polski Radosław Słodkiewicz,Robert Kiesz,Marek Borowicz,Adam Adamski,Bogdan Szczotka,Mieczysław Nowacki,Piotr Małachowski.
Na stoisku z suplementami Olimpu był też Piotr Głuchowski z którym można było sobie zrobić zdjęcie,a w panelu sędziowskim zasiadł zaś jak zwykle
niezmordowany Waldemar Nol.
Był też siodmy zawodnik świata weteranów,potężny Andrzej Brzeźiński nierozstający się ani na chwilę z podręczną lodóweczką i pięciolitrową butelką wody.Od razu widać,że pan Andrzej traktuje kulturystykę bardzo poważnie i kto wie może w tym roku przywiezie medal z MŚ,czego bardzo mu życzę.
Werdykyt sędziowski był raczej zgodny z opiniami fanów,chociaż przy wyczytywaniu piątego miejsca(Kazimierczak) przez widownie przeszedł pomruk niezadowolenia.Zawodnik ten wykonał bardzo atrakcyjny program pozowania indywidualnego,zbierając gromkie brawa od publiczności,był bardzo dobrze przygotowany od strony jakościowej i ważąc ponad 104 kg byl najcięższym kuturystą na scenie.
W moim odczuciu kolejność na miejscach od 3-5,równie dobrze mogłabybyć odwrotna,ale sędziowie siedzieli bliżej i pewnie widzieli jeszcze lepiej.
Wygrał Mariusz Strzeliński co nie podlegało większym dyskusjom,w pozycji swobodnej stojąc przodem zawodnik ten moim zdaniem zdewastował rywali jeśli chodzi o takie elementy jak proporcje,symetria,kształt mięńi.Nie będę się nawet rozpisywał o walorach sylwetki Mariusza,są one znane każdemu,ale jeśli chodzi o mięśnie nóg muszę przyznać,że są one wręcz powalające.
Sześciu pierwszych ,a więc Strzeliński,Brzózka,Maszewski,Olborski,Kazimierczak,Błaziak jadzie do Kairu na MŚ.Duże szanse na medal z pewnością bedą mieli Strzeliński,Brzózka i Olborski.Ciekawe co pokaże też Błaziak.Trudne zadanie czeka natomiast Maszewskiego i Kazika,będą oni rywalizować z dużo cięższymi od siebie zawodnikami,będą musieli położyć zdecydowany akcent na jakość i rzeźbę umięśnienia,szczególnie Maszewski,ktory w Solcu ważył niespełna 95 kg.
To tyle o zawodach,teraz pozostaje trzymanie kciukow za naszą ekipę i oczekiwanie pomyślnych wieści z Egiptu.

MBlaster

MBlaster

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
a tu pare fotek z finalu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47050

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jol tez bylem bylo niezle
strzala wygladal fenomenalnie

SOBAŃSKI DAMIAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
zawody swietnie przygotowane chociaz jak wszedzie jakies niedociagniecia sie znalazly

pozdroovka Puff
Moderator dzialu UDERZANE Forum www.sfd.pl

www.dudi.pl
www.dudi.com.pl

Zmieniony przez - Puff w dniu 2002-10-21 22:45:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
uff

pozdroovka Puff
Moderator dzialu UDERZANE Forum www.sfd.pl

www.dudi.pl
www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109


uff moze rteraz wejdzei


pozdroovka Puff
Moderator dzialu UDERZANE Forum www.sfd.pl

www.dudi.pl
www.dudi.com.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr. i Ms. Olympia 2002---wyniki

Następny temat

M.Strzelinski mistrzem swiata

WHEY premium