SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PS GymFit Ruda Śląska- Wirek(Kąty)

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3987

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2743
Witam,

Czy ktoś chodzi na tą siłownie? Prosiłbym o jakąś opinie na temat tej siłowni;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ktoś chce"na Tesco" czyli w Maximusie korzystać z magnezji, to poszukajcie trenera Adama xD ja idę do menager'a i załatwię1 tak, żebyście mogli normalnie z magnezją trenować.
Warunek jest jeden -> posprzątać po sobie i tyle. Żeby po porstu wszystko nie było uwalone z magnezji.
A co do trzaskania to są dokupione dodatkowe podkładki, więc ciągi można robić normalnie a nie na cichacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 358
Witam. Chodziłem na kąty. Ogólnie oceniam bardzo dobrze. Szatnia na kluczki, woda ciepła. Trener Sebastian kontaktowy, angażuje się. Wystarczy podejść zapytać - doradzi bez problemu. Ceny za korzystanie nie duże. Sprzęt rozwinięty (maszyny wspomagające) szczególnie dla osób z stażem do 5 lat. D Nie ma masówki. ja bynajmniej się nie spotkałem żebym musiał specjalnie czekać na udostępnienie jakiegoś stanowiska, a do 14.00 to już w ogóle bajka. Wiara w miarę poukładana. Dużo fitness. Polecam. Obecnie tam nie chodzę gdyż zainwestowałem kasę we własną siłownie. Chodziłem do Katowic m.in Pure itp oraz na Rudę. Jakbym musiał wrócić na siłkę to na pewno na kąty. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ja teź chodziłem na kąty powiem tak dużo bieżni rowerków i innych sprzętów do fitnesu jedna rzecz która mi sie nie spodobała to hantle - dziwacznie się na nich ćwiczy. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8852
Polecam czasami tam trenuje, z ciekawosci bylem tez na nowo otwartej silowni przy Tesco i niestety nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
Czemu nie polecasz-powód??

Ju Jitsu Ruda Śląska
www.jujitsu-rudaslaska.za.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
Bo sie tam wybieram:)

Ju Jitsu Ruda Śląska
www.jujitsu-rudaslaska.za.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8852
Mowa o silowni przy Tesco - zabronili mi uzywac magnezji, mowili, zeby ciezary odkladac "powoli" i nimi nie trzaskac (co przy wysokim % CM np w martwym ciagu jest ciezkie do wykonania), ostatni moj argument to cena, ktora poszla do gory i to calkiem sporo, a cena za 1 wejscie jest jakas smieszna bodajze 20 czy nawet 30 zlotych, bez komentarza. Sa tez plusy tej silowni, jest czynna bodajze do 22:00, jest sporo maszyn jesli ktos ich potrzebuje. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
Hmmm juz któraś osoba z kolei mi odradza ta siłownie.Dzieki za odpowiedz.
A cwiczyłeś może w siłowni Energia na Wirku??jakieś opinie??

Ju Jitsu Ruda Śląska
www.jujitsu-rudaslaska.za.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 543
syf kila i mogila w tym ps gymfit. sprzet zużyty, obsluga nieprofesjonalna, szatnie masakra, "szefostwo" nie kwapi sie aby poprawic standard, cena jak na jakosc uslugi za wysoka. kompletny brak profesjanolizmu, najgorsza silownia na jakiej cwiczylem.
tesco dobra silownia, fajnie wyposazona, dla wiekszych ludzi, silniejszych niewskazana. Troche manager niedouczony...
studio energia rozbudowalo sie, jest wszystko co trzeba, mozna nawet rzucac, muzyka tylko do bani.

albo studio energia albo tesco i dlugo, dlugo nic..

Zmieniony przez - luki22am w dniu 2013-05-03 17:21:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
a orientujesz sie ile kosztuje karnet w Energii??I jak tam wyglada sprawa z trenerami??Dodam ze w sprawach siłowni jestem poczatkujacy chodzi mi o prawidłowe wykonywanie cwiczeń.Do tej pory trenowałem tylko sporty walki(5 lat)chciałbym teraz dołożyć siłownie

Ju Jitsu Ruda Śląska
www.jujitsu-rudaslaska.za.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 543
maja wlasna strone internetowym. Kadra wydaje sie profesjonalna. Cen dokladnie nie znam, chyba 100zl. Juz tam nie chodze, bo mieszkam w innym miescie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Racibórz Hart Carbon karent

Następny temat

Ortopeda - Racibórz / okolice

WHEY premium