SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS DLA KOBIETY OD PODSTAW.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 338363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ładnie,juz wiem czemu wygralas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Mawashi, masz rację z warzywami
Zresztą, o tym napisałam w drugim punkcie tej pracy (nie zostało to opublikowane, uff...).
W uwagach do diety zaznaczyłam, że warzyw nie wliczam, więc uznałam, że ich ilość jest dowolna.
A złożyło się akurat tak, że wszystkie fotki to zdjęcia moich posiłków, to i warzyw sporo sie znalazło, bo ja dużo, dużo ich jem i nie sprawia mi to trudności - wręcz przciwnie (a wagę mam obecnie podobą do pani z przykładu -> powinnam się wstydzić, bo wychodzi na to, iz objadam się straszliwie ).

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2009-04-28 18:52:54

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
dobra praca, sog :)

nie wchodzi ;/

Zmieniony przez - Smokealot w dniu 2009-04-28 22:09:24

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 725 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25169
wiecej takich prac... :] sog!

... dobrze miec plecy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 311 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6003
Dla mnie się nada, bo ważę 61 kg. :P
Tylko czy potrzeba aż tak dużo białka? Myślałem, że przy amatorskim ćwiczeniu 2 g białka na kg masy ciała to już całkiem sporo, a przecież za duże ilości białka niszczą nerki.

Człowiek to ogniwo pośrednie ewolucji: pomiędzy małpą a istotą myślącą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Dlatego w diecie nie może zabraknąć dużej ilości warzyw.

Należy również sporo pić.

Uogólniając i w ogromnym skrócie -> białko wspomaga redukcję tłuszczu
1

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Fajna praca. Odswiezenie na pewno nie zaszkodzi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1126
Akurat cos dla mnie :) bede twoim krolikiem doswiadczalnym i wyprobuje na sobie. Pierwsze co mi sie nasowa po przeczytaniu diety...duzo tego bardzo i jeszcze wiecej przygotowywania :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2306
Ale mnie jedna rzecz zastanawia - tzn nie liczenie wartosci warzyw. Warzywa lubię i zyc bez nich nie mogę, wiec kiedy liczę sobie wartości vitalmaxem, wychodzi mi codziennie ok 100g wegli z samych warzyw!! Zważywszy na to, że teraz staram się trzymać diete 'zbilansowaną z odchyłem na lc" (mała redukcja po pół roku przerwy w treningach)to w zasadzie mi wyczerpuje bilans wegli na cały dzień. I jak tu tego nie liczyć??

oświećcie mnie, może sobie niepotrzebnie tych sliwek żałuję..

-...
-Nie zabiję cię...
-Wiem... Pytam, czy będziesz próbował...
-...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

agak - rekompozycja str.79 / podsumowanie redukcji I. str.68, II. str.124

Następny temat

Jak zrzucić kilka kg?

WHEY premium