SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZETRENOWANIE?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
CZEŚC MAM PYTANIE CZY ROBIENIE POMPEK CODZIENNEI ( TEŻ W DNI TERENINGOWE NA SIŁOWNI ) MOŻE SPOWODOWAĆ PRZETRENOWANIE ? A DRUGIE PYTANIE TO CZY MOŻNA BEZ PROBLEMU ŁĄCZYĆ ĆWICZENIA BRZUCHA Z KLATKĄ ? Z GÓRY DZIĘKI

POZDRO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A po co tyle razy robić pompki(daj odpocząć mięśniom).Pozdrawiam.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
CZEŚC
PO TO ROBIE TE POMPKI BO JESTM ZDESPEROWANY ĆWICZE OKOŁO ROKU WSZYSTKO ROŚNIE OPRÓCZ KLATKI TAK A JAK BYŁA TAK JEST NADAL JEŚLI CHODZI O KLATKE TO ROŚNIE TYLKO SIŁA. ĆWICZENIA NAPEWNO RIOBIE DOBRZE PRZEDE WSZYSTKIM SKOS DO GÓRY ŁAWECZKA PŁASKA ROZPIĘTKI 4 SERIE PO 8 RUCHÓW. WYDAJE MI SIĘ ZE WSZYSTKO ROBIE DOBRZE A EFEKTÓW JAK NIE MA TAK NIE MA I BARDZO SIĘ OBAWIAM ŻE JUŻ NIE BĘDZIE !!!

POZDÓWKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Napisz mi jak trenowałeś dotychczas-może coś Ci pomogę-gdzieś popełniasz błąd,jeżeli tylko klatka się nie rozwija.Spróbuję go znaleźć,ale muszę znać konkrety:rozkład treningów ćwiczenia ,ilość serii,powtórzeń,itd.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Robienie pompek codziennie tylko pogarsza sprawę.Klatka nie rośnie,bo przez te pompki nie ma czasu na regenerację.Daj jej odpocząć parę tygodni,spróbuj pózniej zmienić ćwiczenia i trenuj ją tylko raz w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
DZIĘKI ZA POMOC O TO MÓJ ROZKŁAD TRENINGU:
poniedziałek- 4 serie po 8 ruchów ławka skos do góry
---//--- maszyna siedząc ( wyciskanie chwyt najszerszy ), czasami na maszynie rozpiętki.

piątek- tak sammo jak wyżej jeśli chodzi o serie i powtórzenia tylko dokładam ławke płaską

pozdra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
No i juz widac 2 bledy w tym treningu.
Po pierwsze uzywaj jak najwiecej WOLNYCH ciezarow ( maszyny jak narazie odstaw ).
Po drugie sprobuj trenowac klate 1 razw tygodniu, ale daj jej wycisk na maxa.

Przykladowy trening:
- wyciskanie sztangi na plaskiej 4 serie po 12 - 10 - 8 - 6 powtorzen,
- wyciskanie sztangielek na skosie 4 serie,
- rozpietki na skosie,
- pompki na poreczach : 2 serie na maxa.

Aha jeszcze jedno: w wyciskaniu sztangi mozesz zmienic uchwyt, co tez powinno zapobiec stagnacji. Nie chodzi tu o razaca zmiane uchwytu, jednak przesuniecie dloni na sztandze nawet o 1 cm jest odczuwalne.

No i jeszcze jedna uwaga: przy wyciskaniu kieruj sztange w kierunku obojczykow, to pozwoli maksymalnie rozciagnac miesnie. Liczy sie tez ruch: faza negatywna 2 - 3 sekundy, mozna na sekunde przytrzymac sztange na klacie, po czym wycisk.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie bedziesz sie dobrze odzywial zaden trening nie pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariux bardzo dobrze ci odpowiedzial na temat treningu. Jeden raz na tydzien napewno wystarczy. Moze tez po prostu dlugo cwiczysz tym samym programem. Mozesz tez sprobowac wyciskania sztangi glowa w dol, moze pomoze krzyzowanie linek w bramie(3x10), mozesz tez pocwiczyc przenoszenie rak w tyl ze sztanga w lezeniu (3x10) lub polaczyc oba cwiczenia na koniec treningu 3x8. Bardzo dobre jest takze wyciskanie sztangielek zarowno na lawce poziomej jak i skosnej, sprobuj jednego tygodnia wyciskac sztangielki na skosie gora, a drugiego wyciskanie na lawce prostej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Myślę ,że robienie pompek codziennie nie jest dobrym pomysłem.

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
WITAM PONOWNIE
dzięki za dotychczasowe informacje.
Czyli od powniedziałku klatka raz w tygodniu z wymenczeniem jej na max czy tak?

Ps zastanawiałem się nad tym wielokrotnie ale nie moge sobie tego wyobrazić jak wyglądająpompki na poęczach.

pozdra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstepy

Następny temat

szybkość utraty wagi

WHEY premium