SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZEPUKLINA PACHWINOWA - powrót po operacji do treningu na siłowni.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 43884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
dobre uslugi zawsze kosztuja...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 573 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5794
racja ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 573 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5794
siatka która została mi wstawiona ma się wchłonąć kompletnie po 4 miesiącach tak, że nie będę czuł ze ją tam mam?

Czy będą czuł zawsze że jest tam coś ponad normę co zostało mi wstawione?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
Miałem zabieg na przepuchline 3 lata temu i powiem szczerze że nigdy nie czułem że coś tam mam. W chwili obecnej czekam na 2 zabieg..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 573 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5794
nawet po operacji nie czułeś że coś tam masz? To może nie miałeś wstawianej siatki? Wstawienie tej siatki nie jest konieczne ze strony lekarskiej.

I czemu czekasz na drugi zabieg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
nie wiem czy miałem wstawianą czy nie, kiedyś mnie to nie interesowało..

teraz czekam bo druga strona...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 573 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5794
lipa straszna że druga strona Cie czeka po takim czasie...którą stronę miałeś pierwszą operowaną?

Zmieniony przez - DaRK666 w dniu 2010-08-10 16:59:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
pierwszą lewą, a teraz prawa.. no lipa lipa ale co zrobić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 573 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5794
niestety...samo życie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 588
ja mialem przepukline pachwinowa gdzies ok 1,5roku temu , Ale nic nie bolala widzialem ja tylko wizualnie , takie male wybrzuszenie . Napoczatku sie tym nie przejmowalem ale jak po 2 tyg dalej gulka nie znikla to poszedlem do lekarza .
lekarz powiedzial ze to przepiklina i ze czym szybciej zrobie operacje tym lepiej - wiec poszedlem odrazu.. Ale mialem robione bez zadnych siatek zwykla metoda klasyczna (w tej metodzie jest bardzo duze prawdopodobienstwo powrotu przepukliny bo scianka jest zszywana i powstaje duze napiecie -Takze musialem uwazac ) .
Lekarz zakazal ciezkich prac fizycznych przez pol roku, a sportow 3 miesiace.. .
Zeby zaczac znowu trening na silowni po jakis 7 miesiacach zrobilem 6 waidera zeby wzmocnic miesnie brzucha i pozniej jak skonczylem zaczalem chodzic na silke .
Tylko nie robie cwiczen ktore bardzo obciazaja otrzewna np MC czy przysiady--i jest wszystko ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie z rana

Następny temat

klatka lejkowata , zdjecia , potrzebna pomoc

WHEY premium