SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZEPUKLINA, PAS I CWICZENIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Witam. Zakladam ten temat poniewaz mam problem. Lekarz wykryl u mnie przepukline pachwinowa lewostronna. Termin operacji wyznaczyl na poczatek czerwca a zostala mi banka 5kg bialka i kreatyny na 2 cykle. Nie chce zeby sie zmarnowalo bo termin waznosci akurat wygasa. Czy jesli dopasuje pas przepuklinowy dla siebie bede mogl cwiczyc na silowni bez ryzyka ze przepuklina sie powiekszy lub innych skutkow ubocznych?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
odswiezam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
Ja bym zrobil przerwe w siłce.. nie cwicze na silowni ale troche bilem w worek majac lekką przepukline pachwinowa prawostronną, pewnego razu po treningu na worku zawuazylem znaczny wzrost przepukliny i ból.. poszedlem do lekarza 4.02.2010r. mialem zabieg metoda desardy, mialem zaczac z silownia i wrocic na worek ale jeszcze sobie daje spokoj... im wczesniej zrobisz zabieg tym lepiej i proponuje nie nadwyrezac tego. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maść rozgrzewająca

Następny temat

Serce..

WHEY premium