SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZEDTRENINGÓWKA Z SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, zakładam nowy temat gdyz podobne zawierały w sobie głównie info o suplementach spoza sfd. Mnie interesuje, która odżywka dostepna w sklepie SFD jest aktualnie godna polecenia? Widziałem, że wiele dyskusji dotyczyły stimul8, że są jego 3 wersje, ale niekt nie wie, która brał.
Trochę wypadłem z obiegu i nie wiem co jest aktualnie postrzegane jako dobra przedtreningówka?
Widziałem, że Fury jest nowością, ale opinie o nim podzielone, z kolei PRE WORKOUT PRO SERIES zdobywa same super opinie. Jakie jest Wasze zdanie?

Dzięki z góry za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Stimul8 sobie odpuść. Co już brałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam już tego trochę za sobą. Od superpumpa 250, po no-xplode, shotguna, saw. Dzisiaj wypiłem shota redweilera i już widzę, że to nie te lata dla mnie mimo, iż 25 na karku to sklepało mnie tak, że nie dokończyłem treningu, ale to pewnie dlatego, że w swej zarozumiałości wypiłem całego shota a nie pół. Dzięki dzisiejszemu doświadczeniu wiem, że to nie może być jakiś potwór-przedtreningówka. Będę na pewno brał oddzielnie AAKG w tabsach także szukam czegoś co dopomoże mojej motywacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
580 mg kofy to dużo więc nie dziwie się że porobił Redwailer

Jeśli masz AAKG to skupiłbym się na czyś co pobudza. Z legalnych substancji to kofeina wchodzi w grę. PRE WORKOUT PRO SERIES ma 200mg kofy w porcji więc nie za dużo. Ja bym na Twoim miejscu zrobił sobie mix AAKG+Cytrulina+kofeina.

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Citrulline-opis36921.html - tanie a działa idealnie.
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Caffeine-opis34736.html

1 trening na 5g AAKG, 5g Cytruliny i 200-400mg kofy. Powinno byc bardzo dobrze za małe $$$.

Edit: trochę pod siebie dałem te pompery daj po 3g AAKG i Cytruliny na początek. Jak nie będzie pomy zwiększ do podanych wyżej.


Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2017-10-30 21:47:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
MajkelTSW
580 mg kofy to dużo więc nie dziwie się że porobił Redwailer

Jeśli masz AAKG to skupiłbym się na czyś co pobudza. Z legalnych substancji to kofeina wchodzi w grę. PRE WORKOUT PRO SERIES ma 200mg kofy w porcji więc nie za dużo. Ja bym na Twoim miejscu zrobił sobie mix AAKG+Cytrulina+kofeina.

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Citrulline-opis36921.html - tanie a działa idealnie.
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Caffeine-opis34736.html

1 trening na 5g AAKG, 5g Cytruliny i 200-400mg kofy. Powinno byc bardzo dobrze za małe $$$.

Edit: trochę pod siebie dałem te pompery daj po 3g AAKG i Cytruliny na początek. Jak nie będzie pompy zwiększ do podanych wyżej.



Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2017-10-30 21:47:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
własnie miałem pisać ze dawke pomperów rozpisujesz solidną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Remik7
własnie miałem pisać ze dawke pomperów rozpisujesz solidną


Wiedziałem że ktoś będzie czuwać szybko skorygowałem

3g/3g/200mg na początek jak złoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chodzi o AAKG to ja aktualnie biorę 4400 g, w sensie 4 capsy Olimpowskiej AAKG po 1100 każda więc 5g to nie będzie dla mnie hardcore :P
A co do tego zestawu powyżej to chyba faktycznie tak zrobię bo ciężko znaleźć coś co będzie miało te składniki w jakichś rozsądnych ilościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ok ale Cytrulina też tam jest w dawkowaniu więc 3/3 bedzie na sam poczatek do sprawdzenia idealnie jak jesteś na redukcji to mozesz wiecej dać, na masie jak wiecej wegli leci to wystarczyc powinno 3/3. Z kofeina musisz spróbowac bo za dużo zamuli a za mało nie pobudzi (jesli reguralnie pijesz kawe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
merx18
Cześć, zakładam nowy temat gdyz podobne zawierały w sobie głównie info o suplementach spoza sfd. Mnie interesuje, która odżywka dostepna w sklepie SFD jest aktualnie godna polecenia? Widziałem, że wiele dyskusji dotyczyły stimul8, że są jego 3 wersje, ale niekt nie wie, która brał.
Trochę wypadłem z obiegu i nie wiem co jest aktualnie postrzegane jako dobra przedtreningówka?
Widziałem, że Fury jest nowością, ale opinie o nim podzielone, z kolei PRE WORKOUT PRO SERIES zdobywa same super opinie. Jakie jest Wasze zdanie?

Dzięki z góry za pomoc.


kwestia czego oczekujesz, cwpalni, czy solidnego pre, majacego sklandiki, ktore wspomagaja organizm nieco funckjonalnie
osobiscie nie korzystam juz z silnych pre, tylko to co na rynku na bazie kofeiny i trenuje mi sie bardzo dobrze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno nie chcę syfu, ktory mnie wytrzepie z butów. Szukam czegoś co będzie funkcjonalne i mnie trochę pobudzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to wszystko brać?

Wiecej