SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

PRZEDTREINGÓWI - NAJMOCNIEJSZE

Wysłana -
Witam,

Jakie możecie polecić najmocniejsze pod względem
1 - pobudzenia
2 - pompy
przedtreningówki? Poniżej wypisałem te, które już próbowałem:

Dorian nox pump
ULTRA LIFE Xtreme Nox Pump
bombshell
cannibal ferox
jack3d
mesomorph
stimul8
napalm
redweiler
SAW
K** pre workout
Iron Horse

Jeżeli chodzi o mrowienie - jedynie ULTRALIFE i cannibal ferox wywołały bardzo delikatne chwilowe mrowienie na dłoniach i w okolicach palców u nóg.
Przedtreningówki stosuje ponad 2 godziny po ostatnim posiłku (kurczak, ryż / kasza jag.)
Jakieś sposoby na wzmocnienie działania?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Mrowienie to efekt uboczny Beta alanina , to żaden wyznacznik mocnej przetreningowki .
Wysłana -
Dokładnie, jak chcesz mrowienia, to kup beta alanine solo i daj dawkę powyżej 5g. Będziesz mieć mrowienie, bez pobudzenia
Wysłana -
przeczytaj dlaczego beta-alanina powoduje mrowienie
http://www.sfd.pl/art/Suplementy/Beta_alanina__dlaczego_swędzi_-a312.html 
Wysłana -
1. Kawa + cukier
1. Cannibal Riot
1. Red Wolf z agmatyną jak jesteś jeszcze w stanie dostać.
2. Tutaj bazowałbym na produktach z AAKG i cytruliną, nietety takowych za bardzo nie znam ale składowo te substancje powinny zrobić robotę.
Co do Mezo i stimula, niektórzy mogą się dziwić, że nie zrobił roboty ale mnie tez nie ruszały ;p. To tak ode mnie
Wysłana -
A stosowaliscie GAT Jet Fuel ?

JETFUEL PWD Proprietary Blend:
Caffeine (from Caffeine Anhydrous and Guarana Seed Extract), American Ginseng Root Powder, Picamilon Sodium Salt, Phosphatidyl Choline (from Soy Lecithin), Green Tea Leaf Extract, Synephrine HCl, Bioperine® (Black Pepper Fruit Extract), Yohimbine (from Yohimbe Bark Extract), Phosphatidyl Serine (from Soy Lecithin), Rhodiola Root Extract, Evodamine, Octopamine HCl, Hoodia gordonii Stem Extract, Vinpocetine, c-AMP (Cyclic Adenosine 3-5 Monophosphate), GuggulEZ-100TM (Pure E&Z Guggulsterones), Magnolia Bark Extract, L-Theanine, Acetyl-L-Carnitine HCl, 5-HTP (from Griffonia Seed Extract)

Zmieniony przez - DjBAKUS w dniu 6/11/2017 11:41:19 AM
Wysłana -
W sensie pobudzenia powinien być ok miałem jet fuela w kapsach i klepał że aż miło.
Wysłana -
Przerobilem juz troche przedtreningowek i dla mnie najwazniejsze zawsze bylo fajne pobudzenie i poprawa humoru co daje zrobienie treningu na 100% a najlepszym suplementem na pompke i tak jest susta ;)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź