SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZEDTREINGÓWI - NAJMOCNIEJSZE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2121
Witam,

Jakie możecie polecić najmocniejsze pod względem
1 - pobudzenia
2 - pompy
przedtreningówki? Poniżej wypisałem te, które już próbowałem:

Dorian nox pump
ULTRA LIFE Xtreme Nox Pump
bombshell
cannibal ferox
jack3d
mesomorph
stimul8
napalm
redweiler
SAW
K** pre workout
Iron Horse

Jeżeli chodzi o mrowienie - jedynie ULTRALIFE i cannibal ferox wywołały bardzo delikatne chwilowe mrowienie na dłoniach i w okolicach palców u nóg.
Przedtreningówki stosuje ponad 2 godziny po ostatnim posiłku (kurczak, ryż / kasza jag.)
Jakieś sposoby na wzmocnienie działania?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699315
Mrowienie to efekt uboczny Beta alanina , to żaden wyznacznik mocnej przetreningowki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Dokładnie, jak chcesz mrowienia, to kup beta alanine solo i daj dawkę powyżej 5g. Będziesz mieć mrowienie, bez pobudzenia

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
przeczytaj dlaczego beta-alanina powoduje mrowienie
https://www.sfd.pl/art/Suplementy/Beta_alanina__dlaczego_swędzi_-a312.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
1. Kawa + cukier
1. Cannibal Riot
1. Red Wolf z agmatyną jak jesteś jeszcze w stanie dostać.
2. Tutaj bazowałbym na produktach z AAKG i cytruliną, nietety takowych za bardzo nie znam ale składowo te substancje powinny zrobić robotę.
Co do Mezo i stimula, niektórzy mogą się dziwić, że nie zrobił roboty ale mnie tez nie ruszały ;p. To tak ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A stosowaliscie GAT Jet Fuel ?

JETFUEL PWD Proprietary Blend:
Caffeine (from Caffeine Anhydrous and Guarana Seed Extract), American Ginseng Root Powder, Picamilon Sodium Salt, Phosphatidyl Choline (from Soy Lecithin), Green Tea Leaf Extract, Synephrine HCl, Bioperine® (Black Pepper Fruit Extract), Yohimbine (from Yohimbe Bark Extract), Phosphatidyl Serine (from Soy Lecithin), Rhodiola Root Extract, Evodamine, Octopamine HCl, Hoodia gordonii Stem Extract, Vinpocetine, c-AMP (Cyclic Adenosine 3-5 Monophosphate), GuggulEZ-100TM (Pure E&Z Guggulsterones), Magnolia Bark Extract, L-Theanine, Acetyl-L-Carnitine HCl, 5-HTP (from Griffonia Seed Extract)





Zmieniony przez - DjBAKUS w dniu 6/11/2017 11:41:19 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
W sensie pobudzenia powinien być ok miałem jet fuela w kapsach i klepał że aż miło.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przerobilem juz troche przedtreningowek i dla mnie najwazniejsze zawsze bylo fajne pobudzenie i poprawa humoru co daje zrobienie treningu na 100% a najlepszym suplementem na pompke i tak jest susta ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regularne stosowanie przedtreningówki

Wiecej