SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZEDRAMIONA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co mam robić by mieć duże przedramiona?
Uprawiam kulturystykę od 4 lat, wszystko idzie nawet ok
oprócz przedramion. Robię je raz w tygodniu. Ale przyrosty mam nikłe. Przez cały rok nie miałem żadnych przyrostów, ani 1 cm. Przedramię mam jak dzieciak. To jest bardzo dołujące. W związku z tym chciałbym prosić o doradzctwo.
Jak jest lepiej robić przeramię? Dużym ciężarem czy małym?
Z góry dziekuje,

Lee Priest
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Spróbuj superserii uginania nadgarstków podchwytem i uginania przedramion nachwytem, skróć przerwy między seriami do 1min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6013
Chętnie byn ci oddał trochę z moich, bo mam za duże haha. A tak poważnie to z przedramionami jest różnie. Ja nigdy nie ćwiczyłem ich bezpośrednio a mam w obwodzie 38 cm, co przy 44 cm bicepsie to trochę za dużo. Myślę, że na moje działało to, że lubiłem ćwiczyć bicepsy sztangą z dużym ciężarem, co pobudzało także moje przedramiona. Spróbuj i ty coś takiego. Może pomoże.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
Bardzo dobrym treningiem na przedramiona jest uginanie ich nachwytem, najlepiej ze sztangą łamaną (chociaż prosta też się dobrze spisuje). Ćwiczenie to doskonale rozwija mięśnie przedramion oraz w pewnym stopniu bicepsy.
Pozdrowienia.

"Trening czyni mistrza"

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Rób uginanie i prostowanie nadgarstków podchwytem i nachwytem zeby pobudzic i zginacze i prostowniki, radze
robic 4 serie w kazdym cwiczeniu po 25 razy

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawijanie obciazenia na lince na rurke.. nachwytem i podchwytem - najlepsze cwiczenie.


bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mogę to potwierdzam

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Tak, slyszalem, a nawet gdzies wyczytalem, ze nawijanie obciazenia na rurke to najlepsze cwiczenie na przedramiona, zreszta polecaja to glownie ciezarowcy, wiec chyba warto posluchac ich rad.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz doić krowy, to najlepsze ćwiczenie, po wydojeniu jakichs pięciu krów o 5 nad ranem będziesz miał tak spuchnięte przedramiona, jakby cie pokąsało stado Mrenglasów. Rzecz jasna po wydojeniu tychże krów powinieneś wypic mleko, bedące skutkiem ubocznym tego ćwiczenia, a jednocześnie dostarczycielem potężnej ilości białka stanowiącego budulec dla twoich przedramion. Pamietaj, samo wydojenie krów ani wypicie mleka nie da efektu. Jednocześnie pamietaj, ze małe przedramiona optycznie powiększają biceps, więc czy na pewno warto?

Nobody can stop Juggernaut!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale glupio wygladaja.. Zdecydowanie lepiej wygladaja potezne, poprzecinane sciagnami przedramoina - i zdecydownie lepiej przy nich wygada biceps - bardziej proporcjonalnie i efektywnie.
Nie mowiac juz o innych pozytywnych aspektach (silny uchwyt)

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co myslicie o treningu przedramion podobny do łydek opisany w ostatnim Muscle?
Czy warto tak ćwiczyć?
Proszę o włączenie się do dyskusji.
Pozdrawiam,

Lee Priest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Opisze Ci swoj trening przedramion z ktorego jestem bardzo zadowolony: 4 serie po 18 powt uginanie nadgarstkow ze sztanka podchwytem lokcie oparte na laweczce a dlonie blisko siebie...ok. 10-15 cm odstepu.
4 serie po 18 powt unoszenia odwrotnego tylko dlonie szeroko czyli jakies 50-70 cm odstepu. I po kazdej serii max powt skretow nadgarstkow ze sztangielkami...Puchna jak sie masz wiktor:)

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzezba w miecha !!!

Następny temat

spadki masy podczas upałów

WHEY premium