SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRYSZNICE CIEPŁE/ZIMNE

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 989
krzykacz - jasne, zgadzam się. Chodziło mi po prostu o to, że wyżej napisano: "sprawia, że zmęczenie znika". Stwierdziłem, że wymaga to jednak doprecyzowania, bo pewnie znajdą się tacy, którzy wezmą to zbyt dosłownie, a potem będą pisać "po zimnym prysznicu wciąż jestem zmęczony. Jak ćwiczyć, żeby to zmienić?" :)

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2762
no to jeśli ustaliliśmy kolejność i czas trwania (ciepły 60 sek, zimny 30 sek).
Może ktoś napisze łopatologicznie od samego wejścia pod prysznic aż do wyjścia, bo jest wiele szczegółów niedomówień.

Wchodzę pod prysznic i co: mix ciepła 60s i zimna 30s?
Ile razy, co potem, trzeba się umyć również.
I co na koniec, wychodzimy po ciepłym czy po zimnym prysznicu i ile trwającym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2762
to co z tym prysznicem? nie ma nikt instrukcji obsługi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55004
bez przesady może będziesz stał ze stoperem i dokładnie liczył a by nie zapomnieć to jeszcze na kartce napiszesz ?;/ Na wyczucie spokojnie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2762
dobra to przynajmniej sekwencja jaka, najpierw ciepła, zimna i co dalej, ile razy? namydlam się po goracej wodzie? spłukuję pod jaką? i jaka przed wyjściem, więcej nie trzeba ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Ja zlewałem się zawsze po skończonej kąpieli. Nigdy nie wchodziłem specjalnie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20417
Zawsze zimny prysznic po walkach albo np. wyścigach kolarskich zawodnicy wskakują do wanny z lodem bo dobrze działa to na mięśnie i obrażenia/otarcia itd.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Mają jeszcze szereg innych zabiegów.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boląca stopa

Następny temat

Ból barku- po raz kolejny

Wiecej