SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZE O ODPOWIEDŹ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 775 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10029
Cześc wszystkim. Mam 16lat ćwicze kulturystyke rok. Waże około 72kg przy wzroście 172cm. Cały czas ćwiczyłem na "sucho" tzn nic nie brałem (odżwki, sterydy itp). Zrobiłem duże postepy co do cięzarów lecz wygląd daje dużo do życzenia. Około 70%to mięśnie lecz reszta to tłuszcz. Wsumie mam sporo mam sadełka. Chodzi mi o to że zamierzam brać kreatyne i możliwe że do kreatynki jeszcze glutamine(ale nie jestem pewien z ta glutamina w zaleznosci jak będe z kasą). Chce zrobic szybko beztłuszczową mase a słyszałem że kreatyna jest w tym dobra. I tu pytanie jakiej firmy kreatyna waszym zdaniem jest najlepsza i jak sie orientujecie to poprosze jeszcze w przybliżeniu cene. Mam nadzieje że kreatynka pomoże mi nie tylko w przybraniu beztłuszczowej masy ale pomoże mi lepiej wyglądac.

"Być dużym nie oznacza być wielkim"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Szybko to sobie można zrobić krzywdę, a nie masę mięśniową choć jak byśmy chcieli filozofować to szybko jest pojęciem baardzo względnym. Ale do rzeczy.

Pytasz się jaką by Ci doradzić kreatynę. Jeżeli birzesz ją pierwszy raz to może być stosunkowo niedroga Olimpu, a stosowana razem z glukozą i odpowiednią dietą przyniesie porządane rezultaty. Po okolo 2 m - cach, zakup kreatynę lepszej firmy (Multipower, Inkospor) i zabierz się za kolejny cykl mając na uwadze doświadczenia z pierwszego.

Jeżeli narzekasz na nadmiar tłuszczu, błąd prawdopodobnie leży bardzo blisko Twojej diety. Należało by coś zmienić.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 775 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10029
Dzięki za rade a z pojęciem szybko zrobić beztłuszczową masę miałem na myśli nie miesiąc czy półtpra tylko 3-5 miechów

"Być dużym nie oznacza być wielkim"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41
trenuje podnoszenie ciezarów juz 8 lat i jestem instruktorm od 3 lat uzyway w klubie kreatyny firmy FITMAX 210 TAB KOSZTUJE OK 63-65ZL ostatnio brałem kreatyne OLPMPU POLECAM OBIE FIRMY SA DOBRE {rada jesli biezesz kreatyne pij duzo wody!!!!!!!!!!!}

DREED

DREED

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SA ZNACZNIE LEPSZE FIRMY A PRZY TYM TAŃSZ, ZOBACZ W SKLEPACH W NECIE

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Porównując np. kreatynę olimp i inkospor uważam , że lepiej kupić inkospor, który kosztuje co prawda prawie 2 razy więcej, ale też na 2 razy dłużej wystarcza i też jakość jest nieporównywalnie lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
myśle byś nie przykładał tyle wagi co do firmy a raczej do postaci kreatyny. Zasadniczo każda renomowana firma daje dobrej jakości kreatynę. Ja polecam Ci byś zdecydował się na kreatynę w formie mikronizowanej. Daję lepszą wchłanialność i powoduje mniej dolegliwości żołądkowych u wrażliwych. Cena przy tym nie jest dużo wyższa od zwykłej. Dobra mikronizowana kreatyna jest już w cenie 100 paru złotych za 500 gram. Poszukaj w necie, alebo poczekaj na Cyberpakera sklep.

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
Teraz praktycznie wszystkie kreatyny sa dobre.Dieta + kreatyna i jest efekt jak nic.Znam goscia odemnie z silki co bral ta fitmaxa razem z dekstroza i go wyje**lo.Kazdy mowil ze bierze jakis towar, ale fakt koles ma extra genetyke i podobno jest stwozony do tego sportu.

Wu Tang Clan killa Beez

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Ja bralem niedawno 400kaps. kreatyny hi-teca do tego chrom,magnez,cynk,glukoze,soki wingronowe.Przytylem 6kg i w bicu przyszlo mi ponad 3cm.Dobrze brana kreatyna zrobi cuda.Pozdrowionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o poradę

Następny temat

DIbencozide Magnum

Wiecej