SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSTAMOL UNO - Na Trądzik ?? !!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16389
Witam
Jak sie ma ten produkt do walki z tradzikiem?
W dziale chyba zdrowie przeczytalem, ze ktos zazywal prostamol uno i trądzik sie zmniejszyl!

- działanie antyandrogenne
- Powodują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu
- hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu.

lek ten zawiera wyciag z palmy sabalowej,która redukuje o ponad 50% przemiane testosteronu w dihydrotestosteron (DHT) który jest przyczyna tradziku......

Mozna sprobowac tego? Wiek 18.

Mam rozumiec, ze bede mial obnizony poziom testosteronu?


PROSTAMOL UNO

Skład
1 kaps. zawiera 320 mg wyciągu z owocu boczni piłkowanej.

Działanie
Składniki wyciągu z owoców Sabalis serrulata wykazują działanie antyandrogenne. Powodują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu oraz hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu. Preparat posiada także właściwości przeciwwysiękowe i przeciwzapalne. Obniża napięcie mięśni gładkich dróg moczowych, zmniejszając obrzęki, przekrwienie szyi pęcherza moczowego, poprawiając elastyczność tkanki gruczołu krokowego i drożność pęcherza.

Wskazania
I i II stadium przerostu gruczołu krokowego. Zaburzenia oddawania moczu przy łagodnym przeroście gruczołu krokowego. Zaleganie moczu z objawami zapalenia pęcherza.

Dawkowanie
1 kaps. dziennie. Preparat przyjmować po posiłku popijając niewielką ilością płynu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 617
A mi sie strasznie porpawiło, prostata mnie nie boli, i generalnie jest ok. Ale to może tyklo tak u mnie...:D:D:x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
na to to wychodzi ze bede mial mniejszy poziom tescia??
a w wieku 15 moge brac?

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 617
Ty, to jak to blokuje androgeny, i przemiane testosternou to i blokuje wypadanie włosów, czyli łysienie typu męskiego+trądzik. Mam 16 lat, moge to brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 123
wiek 15-16 lat to ja bym odradzal,w tym wieku potrzebujecie wysoki poziom DHT aby prostata wogole wam sie rozwinęla prawidlowo....sądzę ze 18 to minimum

sam mam 20 na karku i powiem wam ze to DZIAŁA twarz sie przestala przetluszczac,nie blyszczy sie i prychole poznikaly,kto chce niech sprawdzi warto.....

są jeszcze inne środki....

ich nazwy to:POLDANEN,,Prostatonin,Permixon,Tadenan,

wyciąg z kory śliwy afrykańskiej,wyciag z owocu boczni pilkowanej,wyciag z palmy sabalowej, sa to ziolka które blokuja dht...naprawde pomaga!

a co do obnizoengo testosteronu....miesnie nie potrzebuja DHT aby rosnac! nie maja nawet dla niego receptorów,pozatym prostamol zbija tylko nadwyzke DHT która powduje tylko skutki uboczne,zreszta hoj wam z miesni jak macie sajgon na twarzy ha ha





Zmieniony przez - celCyc w dniu 2006-06-11 19:40:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4353
a co do obnizoengo testosteronu....miesnie nie potrzebuja DHT aby rosnac! nie maja nawet dla niego receptorów,pozatym prostamol zbija tylko nadwyzke DHT która powduje tylko skutki uboczne,zreszta hoj wam z miesni jak macie sajgon na twarzy ha ha


a ześ inteligent

HENRY W ARSENALU NA WIEKI !!
------------------------------
http://www.sfd.pl/temat240054/
--==Racovia & Stalówka & Górale==--
...i kup sobie chamie medalik na szyje..."
www.rakow.com.pl
http://www.sfd.pl/temat240054/ TYLKO RAKOW RKS !!
http://www.sfd.pl/temat240054_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
zreszta hoj wam z miesni jak macie sajgon na twarzy

Po***any..?? , miecho musi być...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 617
a jak być miał wybierać międz miechem a prycholami to co byś wybrał? Bo ja wolałbym zlikwidować prychole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
noo zastanowiłbym sie

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16389
Ja sproboje tego, zobacze co z tego wyjdzie, jutro zakupie:
- Naturapia Prostata ;] :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
Buhehe "jak prosto być mężczyzną"

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
"wyciąg z kory śliwy afrykańskiej,wyciag z owocu boczni pilkowanej,wyciag z palmy sabalowej"
A probowal ktos polaczyc te wszystkie skladniki?:) I jechac na nich wszystkich rownoczesnie? Mialoby to jakikolwiek sens? Czy jeden wystarczy w zupelnosci?
Aha, no i jak sie maja leki na prostate do np rozdrobnionego owocu palmy sabalowej z ktorego robi sie wywar, ze tak powiem, tego ktos probowal?
Mam 50g tego na chacie. I nie wiem czy dac kumplowi polecajac, jako cos godnego uwagi? Jednym slowem interesuje mnie to czy komus to naprawde pomoglo;)

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krew z kałem

Następny temat

Trawienie Białek+Insulina

WHEY premium