SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROP BD

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 417
Witam!
Przez moje rece wlasnie przechodzi taki oto prop z BD





Na pierwszy rzut oka... Gdzie niebieska nakretka i ten teczowy kolor!?

Zdjecie troche za jasne wyszlo bo z fleshem i doszla dodatkowa watpliwosc, ta fiolka po lewej ma ciemniejszy plyn. Oba wygladaja jak olej ale ten po lewej jest ciemniejszy... Hmmmmmm... Wina underowej produkcji? Inne stezenie?

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2007-12-12 15:59:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 834
Normalne ze prop boli, jak mnie boli udo po strzale to wiem ze wchodzi Jak sądzice lepszy ten BD czy moze to nowe IP ? ponoc tez działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Nie wstawia się linków do jakichkolwiek tego typu stron - nawet zagranicznych.

Co do propa - masz 20ml a butla od 10ml. Był podobny temat:

https://www.sfd.pl/HUBEI_:_-t365642.html

Tutaj masz tak jak powinno wyglądać:





Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2007-12-12 16:02:12

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 417
no wlasnie, czy ta ciemniejsza barwa jednego i te 20ml na fiolce, stanowia jednoznacznie fakt ze to fake?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Spróbuj będzie wiadomo co jest w środku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 417
sprobuje od stycznia, ale czasem z gory mozna okreslic jesli ktos sie spotkal z tym... Hmmm zreszta lacze to z meta to moze zakryc czy sa efkty czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
propa raczej sie nie waluje takze istnieje duze prawdopodobienstwo ze bedzie co ma byc a co do odczucia to jest to bardzo latwe w przypadku testosteronow

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2007-12-12 17:46:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
mam identycznego propa na flakonie 10ml pisze ze jest 20ml ...mialem 3 flakony i barwa tez w jednym ciut ciemniejsza w drugim ciut jasniejsza...niewiem czy to ma polowe tego sterzenia co wogole pisze...ogolnie odradzam...masz duzo pewniejszych propkow

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 417
zobaczymy, wezme tego ciemniejszego najpierw.. Moze lepsze stezenie!?
Boje sie tylko ze nie wytrzymam bolu! Skoro prop bd tak boli, a ja po omie to sie czulem (strzelalem w udo) przez 3 dni jakbym kilka km przebiegl i mial bol zakwasow nie do wytrzymania. Po kazdym strzale mnie tak trzymalo 3 dni a po 4 przechodzilo

PS
Nigdy tescia nie bralem, jak mam sie czuc?

Zmieniony przez - poprawa11 w dniu 2007-12-12 19:43:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
brales ome a nigdy testa niebrales...ciekawe...zobacz sobie z czego sie ta oma sklada

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
to ze ciemniejszy nie znaczy ze lepszy, ten kolor to kolor oleju...

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
no wlasnie
a propa powinienes poczuc po kilku dniach - po prostu poczujesz

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REAL or FAKE Help Me Nandrolone Decanoate

Następny temat

Towar z nowego źródła. Pilnie proszę o opinie.

WHEY premium