SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROPOZYCJA TRENINGU DLA POCZĄTKUJĄCYCH

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 717556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 499
Dzięki za odpowiedź-stronę atlasu znam i korzystam,ale tam właśnie opisane są 2 ćwiczenia: uginanie podchwytem i nachwytem..Z kolei Jan Łuka na youtubie prezentuje w/w ćwiczenia jako 2 osobne - uginanie nadgarstków (czyli podchwytem) i prostowanie nadgarstków (czyli uginanie nachwytem). No ale pewnie faktycznie chodzi o zwykłe pojedyncze uginanie nadgarstków, bo tych ćwiczeń za dużo w obwodzie by było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Witam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Witam. Co do treningu ACT, jeśli go nie dam rady cwiczyc 3x w tygodniu. Wystarczy 2x w tygodniu ?? Np. w poniedziałki i środy ??? Lub Wtorki i czwartki ?? Ponieważ procz tego w tygodniu biegam 2 razy jeszcze po 1 godzinie. W piatki mam trening piłkarski. W sobote rower. A w niedziele mecze ligowe. Mozna np. rano basen i trening ACT wieczorem? Kiedy cwiczyc brzuch ? mozna go cwiczyc w te same dni co bede robil trening ACT ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 60 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2846
serwus ,czy jest sens robienia treningu act po masowaniu w zime ? czy lepiej ppostawic na dopieta diete i fbw /split 2x2 ?chodzi mi o to czy trenujac w ten sposob sila ktora zrobilem wczesniej znaczaco nie spadnie i czy jest to najlpeszy sposob na redukcje/definicje ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 215
Siemka czy mógłby mi ktoś sprawdzić plan treningowy który ułożyłem i poukładać ćwiczenia według kolejności w której mam je wykonywać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
Witam,jestem tu nowy.. mam mały problem z dopasowaniem treningu to mojego grafiku pracy. O tuż chodzę nie raz do pracy np. teraz mam poniedziałek,wtorek na rano do pracy na 12godz,środa wolne i czwartek, piątek nocki od 19 do 7rano,sob-niedz,pon i wto wolne i znowu 3 dni na rano do 19godz,sob,niedz wolne i 3 nocki i znów 4dni wolne... I nie wiem jaki plan zastosować żeby jakoś się zgrał z tym wszystkim...
Mój staż to ze 1rok ok... 6lat temu:D wielokrotnie były próby powrotu ale trwały góra 2miesiące i znowu coś wypadało,cel treningu to masa,mam w planach zacząć trochę biegać i boksować trochę na tarczy z kumplem.. Pozdrawiam i byłbym wdzięczny za pomoc..


Zmieniony przez - Elmer22 w dniu 2014-06-07 19:07:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 205
śmiesznie tak wrócić na forum po 10 latach :D Michail, to będzię prawdziwy test Twojej propozycji treningu :)

dzięki

Zmieniony przez - norkos w dniu 2014-08-03 11:32:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28
Witam! Chcę zapytać państwo może polecić (z odżywek,kreatyny),i treningu na polepszenie sylwetki.zr.186,waga 72.przepraszam za zdjęcie,innego nie mam.interesuje mi sucha masa









Zmieniony przez - vanoshustik84 w dniu 30.08.2018 17:17:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Gotowe plany znajdziesz w temacie podwieszonym PIERWSZY ROK TRENINGÓW. Gotowej diety niestety już nie ma, gdyż ułożenie jej wymaga indywidualnego podejścia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

No więc jest nowy dział dla zielonych!

Wiecej