SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROP+OXA+HCG+CLOMID POMOCY !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2052

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

80

Wzrost

184

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

115

Obwód uda

60

Obwód talii

79

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

W: 400 B: 200 T: 75

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl: Prop 50-75mg 6 tyg + 4 tyg Wino 30mg ED, 2 cykl: Prop 8 tyg 100mg + oxa 4 tyg 30mg ED

Opisz swój plan treningowy

4x w tygodniu

Cel cyklu

masa/siła

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

rok

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

9%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

szybka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka: nie wiem, martwy: 160kg 3x, przysiad 105kg raz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
Witam, bardzo bym prosił o poradę ponieważ kończe cykl:
Prop 1-8 100mg E2D
oxa 4-8 30mg ED

i zostały mi 4 szczały propa i odczuwam lekko jakby mi jądra się kurczyły(boli tylko lewe jajko) w poprzednim cyklu nic nie bylo ponieważ trwal 6 tyg i nic takiego nie odczułem odblokowalem sie (sam clomid 24 tab) wszystko było ok, a teraz jestem juz w 7 tyg i mam takie lekkie objawy oczywiście posaidam HCG OVIGIL 5000IU clomid 24 tab tamixifen 30 tab i co teraz zrobić. Czy mam bić 250IU albo 500IU w tym tygodniu czy zaczekać jak za tydzień skończę propa odczekać 4 dni i polecieć 1000IU ED przez 5 dni i poźniej nastepnie z rana clomid 50mg ?, czy wogole nie brać HCG ?. Proszę doradzcie mi jakoś tylko bez żadnych hejtów, propa posiadam z MALAY TIGER oxe tez. To będzie moj pierwszy kontakt z HCG dlatego proszę o wyrozumiałośc i bez hejtów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
Ok to robię tak:
Po ostatnim szocie z propa na drugi dzien idzie HCG 4x 2,500 IU E3D, nastepnie po ostatnim szocie z HCG na drugi dzien na wieczór CLOMID 100mg i 100mg ciagne przez 5 dni a reszte po 50mg do konca czyli razem 24 tab :)
Wielkie Dzięki Aleks :) ! za pomoc i przepraszam za takie zamieszanie ale będę miał pierwszy raz stycznośc z HCG i chciałem się dowiedzieć ze szczegółami !. I Dzięki ze udzieliłeś wyczerpujących wypowiedzi
Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
oxe dał bym jeszcze tydzien za propa.
ile masz tego HCG?jedną sztukę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
Nie mam już oxy. HCG posiadam 2x czyli 10000IU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
To jak ty to rozplanowales skoro plan byl na 8 a oxy juz nie masz ?

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
Ponieważ OXE dałem na 4 tyg, więcej nie chciałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
To doradzi mi ktoś jak z tym odblokiem ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
Wbijaj 2 dni po ostatnim propie HCG 4 x 2500 jm co 3 dni
Nastepnie clom 5 x 100 mg pozniej 14 x 50 mg

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
Aleks a to nie będzie za duża dawka dla mnie ?. Bo wiesz to jest taki bol chwilowy raz jest raz go nie ma najmocniej z rana ale nie taki mega wielki czy to oznaka ze jądra się zaczynają się kurczyć i doskwiera taki bol ?. I czy taka duża dawka nie spowoduje odwrotnego działania HCG ?. Możesz mi jakoś to wytłumaczyć byłbym wdzięczny :) !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
Podejrzewam ze badan przed cyklem nie zrobiles,dlatego o stopniu Twojego zablokowania nie wiemy za duzo.Jesli udczuwasz kurczenie sie jader a to jest juz bardzo wyrazny sygnal to nie ma co czekac.Dawki HCG ktore Ci zaproponowalem nie odbiegaja od dawek leczniczych wiec tutaj zadnego zagrozenia nie ma

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
Jeszcze mam pytanie jaki czas uplynal od zakonczenia ostatniego cyklu?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 587
ROK i było wszystko ok. Badania robiłem tylko MORFOLOGIE i BIOCHEMIE i wszystko było ok. A jakie powinienem badania zrobić po cyklu jakbym jeszcze mogł się cb doradzic :) ?. Takie najwazniejsze jak prolaktyna i coś do tego jeszcze powinienem ?. Wiesz wole sie doradzić niż słuchać kogos kto udaje ze wie albo sugeruje że wie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny cykl - meta

Następny temat

SUSTA + META

Wiecej